Skin Med
Odkryj w sobie piękno
Infolinia
   

Laserowe obkurczanie pochwy

Laserowe obkurczanie pochwy

Laserowe obkurczanie pochwy to najnowsza metoda, która nie wymaga operacji. Do zabiegu wykorzystuje się laser Er - YAG Fotona, który oddziałuje na ścianki pochwy. To tzw. fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie pochwy.Jest bardzo bezpieczna i nie niesie za sobą żadnego ryzyka powikłań.

Wskazania do zabiegu:

  • Luźność pochwy wywołana porodem naturalnym lub po okresie menopauzy
  • Brak satysfakcji ze współżycia: mniejsze doznania lub ich brak w trakcie stosunku

Laserowe obkurczanie pochwy

Laserowe obkurczanie pochwy to najnowsza metoda, która nie wymaga operacji. Do zabiegu wykorzystuje się laser Er - YAG Fotona, który oddziałuje na ścianki pochwy. To tzw. fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie pochwy. Jest bardzo bezpieczna i nie niesie za sobą żadnego ryzyka powikłań.

Wiązka laserowa stymuluje kolagen w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej. W efekcie tkanki stają się bardziej napięte i elastyczne, zmniejsza się obwód pochwy (jest ciaśniejsza), polepszają się doznania seksualne, znacznie poprawia się jakość i komfort życia.

Przeciwwskazania:

  • infekcje w obrębie pochwy

Częstotliwość:

Ilość zabiegów uzależniona jest od stopnia rozciągnięcia tkanek. Zazwyczaj wystarcza wykonanie jednego zabiegu. W razie potrzeby procedurę można powtórzyć po miesiącu.

Zalecenia:

Pacjentka może wrócić do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu. Możliwe jest wystąpienie przesięku surowiczego, więc zaleca się stosowanie podpasek do momentu, aż przesięk nie ustąpi. Nie wolno utrzymywać stosunków płciowych przez miesiąc od zabiegu.

W przypadku, gdy kobieta jest po okresie menopauzy należy stosować odpowiednią terapię zastępczą - odpowiedni poziom hormonów będzie podtrzymywać efekt zabiegu.

 

Promocje

LIGHT SHEER DUET już od 100 zł oraz pakiet 6 zabiegów w cenie 4

LASER FRAKCYJNY CO2 od 200 zł

Polecane produkty

Polecane zabiegi

Oferta dla firm
Zabiegi dla Mężczyzn

Wirtualna wycieczka po kliniece Skin-Med

Zdjęcia Kliniki

 
01-skin-med-bydgoszcz.jpg03-skin-med-w-bydgoszczy.jpg05-klinika-skin-med-bydgoszcz.jpg07-klinika-skin-med-w-bydgoszczy.jpg11-skinmed-kosmetologia-bydgoszcz.jpg14-skin-med-kosmetologia-laserowa-bydgoszcz.jpg15-skinmed-ginekologia-estetyczna.jpg16-skin-med-ginekologia-estetyczna.jpg18-skinmed-bydgoszcz-klinika.jpg

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Kontakt

ul Jagiellońska 109 I p
(na przeciwko Media Markt),
85-089 Bydgoszcz
tel. 515 515 300 / 516 005 991/ 52 388 08 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy:
pon.- pt. 09:00-19:00,
sob. 09:00-14:00

Facebook

Bądź na bieżąco

PODAJ ADRES E-MAIL,
ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE