Skin Med
Odkryj w sobie piękno
Infolinia
   

Łysienie

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Niechirurgiczna metodą wykorzystywana w medycynie estetycznej do poprawy wyglądu skóry. Polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej (dostosowanej do konkretnych problemów skórnych) w połączenie naskórka i skóry właściwej lub powierzchniową warstwę skóry właściwej. Najczęściej jest to kwas hialuronowy oraz mieszanki witamin, aminokwasów, mikroelementów, wyciągów roślinnych. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów, dodatkowo tuż po zabiegu można normalnie funkcjonować.

Więcej...

Hair by RevitaLash

Revitalash

Hair od RevitaLash® to przełom w dziedzinie kosmetologii Hair od RevitaLash® to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy są pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów.

Więcej...

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zapewniają długotrwałe efekty regeneracji i rewitalizacji skóry. Spektakularne efekty tej metody zawdzięczamy osoczu, które zawiera komórki i czynniki wzrostu, pobudzające skórę do regeneracji. Dzięki zabiegowi skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, promienna a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Więcej...

Promocje

LIGHT SHEER DUET już od 100 zł oraz pakiet 6 zabiegów w cenie 4

LASER FRAKCYJNY CO2 od 200 zł

Polecane produkty

Polecane zabiegi

Oferta dla firm
Zabiegi dla Mężczyzn

Wirtualna wycieczka po kliniece Skin-Med

Zdjęcia Kliniki

 
01-skin-med-bydgoszcz.jpg03-skin-med-w-bydgoszczy.jpg05-klinika-skin-med-bydgoszcz.jpg07-klinika-skin-med-w-bydgoszczy.jpg11-skinmed-kosmetologia-bydgoszcz.jpg14-skin-med-kosmetologia-laserowa-bydgoszcz.jpg15-skinmed-ginekologia-estetyczna.jpg16-skin-med-ginekologia-estetyczna.jpg18-skinmed-bydgoszcz-klinika.jpg

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Kontakt

ul Jagiellońska 109 I p
(na przeciwko Media Markt),
85-089 Bydgoszcz
tel. 515 515 300 / 516 005 991/ 52 388 08 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy:
pon.- pt. 09:00-19:00,
sob. 09:00-14:00

Facebook

Bądź na bieżąco

PODAJ ADRES E-MAIL,
ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE