O klinice

Serdecznie zapraszamy do KLINIKI SKIN – MED. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie klinik w Bydgoszczy. Powstała z myślą o osobach ceniących dyskrecję, komfort i profesjonalizm. Oferujemy pełen zakres zabiegów dermatologii estetycznej, kosmetologii laserowej i ginekologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów na bieżąco śledzi światowe trendy, aby jak najlepiej walczyć z upływającym czasem i mankamentami urody spędzającymi sen z powiek naszych klientów.

SKIN – MED to luksusowe wnętrza składające się z 6 przestronnych gabinetów, urządzonych tak by każdy z naszych klientów czuł się bezpiecznie i komfortowo. Klinika położona jest w centrum Bydgoszczy, ma dogodny dojazd i bezpłatne miejsca na strzeżonym parkingu.

Odwiedź nas i poczuj magię tego miejsca.

Klinika SKIN-MED
Dermatologia i Kosmetologia Laserowa Rafał Wachowiak
ul.Jagiellońska 109/13, 85-027 Bydgoszcz

Otwarcie Kliniki w nowym miejscu!

Nasi parnterzy

Regulamin Klinika SKIN-MED

  1. Kwoty , które zostały uiszczone w klinice, nie podlegają zwrotowi.
  2. Zwrot można uzyskać tylko i wyłącznie na kartę podarunkową lub wymienić na inny zabieg z tego samego zakresu
    (medycyna estetyczna lub kosmetologia).
  3. Pakiety zabiegowe są ważne przez rok czasu.
  4. Nieodwołanie zabiegu 1 dzień przed wizytą, skutkuje utratą zabiegu.
  5. Terminy promocji są indywidualnie ustalane i klinika zastrzega sobie możliwość zmian w każdej chwili.
  6. Punkty z karty stałego klienta można wykorzystać do roku czasu.
  7. W przypadku konsultacji chirurgicznych konieczne jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100zł. Pozostałą kwotę pacjent uiszcza bezpośrednio po konsultacji. W przypadku niestawienia się na umówioną wizytę wpłacona zaliczka przepada.
  8. W przypadku zabiegów z zakresu chirurgii konieczne jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 30% wartości zabiegu. Pozostałą kwotę pacjent uiszcza bezpośrednio po konsultacji. W przypadku niestawienia się na umówioną wizytę wpłacona zaliczka przepada.
Facebook