Skin Med
Odkryj w sobie piękno
Infolinia
   

Koszty wysyłki

W tej chwili dostępne są 3 opcje dostawy:

Odbiór osobisty w salonie: 0,00 zł

Paczka priorytetowa POCZTA POLSKA: 11,00 zł

Paczka ekonomiczna POCZTA POLSKA: 9,50 zł

Wysyłka towaru

1. Zamówiony towar wysyłany jest do klienta za pośrednictwem

- poczty

- paczkomaty.pl

- lub udostępniony jest do odbioru przez Klienta w siedzibie firmy – Klinika SKIN-MED

2. Termin realizacji zamówienia - do 7 dni roboczych.

3. W przypadku wydłużenia się terminu realizacji zamówienia Kupujący zostanie niezwłocznie o tym powiadomiony.

5. Sprzedający ma prawo do umieszczenia niezbędnych danych na paczce (imię, nazwisko, adres doręczenia, numer telefonu), w celu sprawnego doręczenia przesyłki.

Reklamacje

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru - paragon lub faktura VAT.

2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu są rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności kuriera. Klient zobligowany jest w takiej sytuacji do wypełnienia stosownego formularza szkodowego w obecności kuriera dostarczającego towar.

3. W przypadku reklamacji zakupionego towaru z powodu innego niż wymieniony w pkt. 2 procedura reklamacyjna obejmuje napisanie reklamacji w formie drukowanej i wysłanie pocztą pod adres Kliniki wraz z kopią paragonu lub faktury VAT (dowodu zakupu) w terminie do 14 dni od daty wystawienia.

Koszt wysyłki ponosi Kupujący.

Przesyłany towar Klient powinien odpowiednio zabezpieczyć na czas transportu.

Reklamowany towar jest własnością Klienta; w przypadku uszkodzenia go podczas transportu, nie zostanie on odebrany przez Sprzedającego.

4. Sprzedający ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia reklamowanego towaru. Sprzedający decyzję dotyczącą reklamacji prześle mailem Kupującemu.

5. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, pozbawiony wad towar zostanie odesłany bezpłatnie Kupującemu w ciągu 14 dni od daty uznania reklamacji za zasadną.

6. W przypadku stwierdzenia, że uszkodzenie produktu wynika z niewłaściwego użytkowania lub innych przyczyn niezawinionych przez Sprzedającego, Kupujący zobowiązany jest do pokrycia kosztu odesłania towaru z powrotem pod swój adres.

Prawo do odstąpienia od umowy

1. Na mocy ustawy z dnia 05 lipca 2002r. „O ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną lub podlegających na dostępie warunkowym” (Dz. U. z 2002r., Nr 126, poz. 1068, z późniejszymi zmianami) Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia umowy kupna - sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty doręczenia towaru.

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeśli Klient złoży Sprzedającemu, w terminie 14 dni od odbioru towaru, pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, wskazując jednocześnie numer rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze. Pracownik firmy Klinika SKIN-MED niezwłocznie skontaktuje się z Kupującym, celem ustalenia dogodnej formy zwrotu.

3. Zwrot towaru możliwy jest wyłącznie w przypadku towarów nieuszkodzonych, nie noszących śladów użytkowania, w stanie nienaruszonym.

4. Klient powinien odesłać towar Sprzedającemu w terminie 7 dni od złożenia oświadczenia odstąpienia od umowy.

5. Koszt przesyłki zwracanego towaru ponosi Klient.

6. W ciągu 7 dni od otrzymania i sprawdzenia stanu przekazanego towaru Sprzedający wystawi fakturę korygującą i wyśle oryginał oraz kopię tej faktury do Klienta.

7. Klient zobowiązany jest do podpisania i odesłania kopii faktury korygującej na adres: Klinika SKIN-MED Dermatologia i Kosmetologia Laserowa Rafał Wachowiak, Ul. Jagiellońska 109/13, 85-027 Bydgoszcz

8. Po otrzymaniu kopii faktury korygującej Sprzedający dokona zwrotu kwoty równej cenie towaru na wskazany przez Kupującego w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy, rachunek bankowy.

9. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

10. W przypadku naruszenia przez Klienta warunków określonych w pkt. 2, 3, 4, 7, powyżej oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest bezskuteczne, towar nie podlega zwrotowi, a Sprzedający nie zwraca Klientowi wartości towaru.

Promocje

LIGHT SHEER DUET już od 100 zł oraz pakiet 6 zabiegów w cenie 4

LASER FRAKCYJNY CO2 od 200 zł

Polecane produkty

Polecane zabiegi

Oferta dla firm
Zabiegi dla Mężczyzn

Wirtualna wycieczka po kliniece Skin-Med

Zdjęcia Kliniki

 
01-skin-med-bydgoszcz.jpg03-skin-med-w-bydgoszczy.jpg05-klinika-skin-med-bydgoszcz.jpg07-klinika-skin-med-w-bydgoszczy.jpg11-skinmed-kosmetologia-bydgoszcz.jpg14-skin-med-kosmetologia-laserowa-bydgoszcz.jpg15-skinmed-ginekologia-estetyczna.jpg16-skin-med-ginekologia-estetyczna.jpg18-skinmed-bydgoszcz-klinika.jpg

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Kontakt

ul Jagiellońska 109 I p
(na przeciwko Media Markt),
85-089 Bydgoszcz
tel. 515 515 300 / 516 005 991/ 52 388 08 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy:
pon.- pt. 09:00-19:00,
sob. 09:00-14:00

Facebook

Bądź na bieżąco

PODAJ ADRES E-MAIL,
ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE