Skin Med
Odkryj w sobie piękno
Infolinia
   

Usuwanie tkanki tłuszczowej

Coolsculpting Zeltiq

Zeltiq

Urządzenie Zeltiq służy do całkowicie nieinwazyjnego redukowania tkanki tłuszczowej. Zabieg jest polecany dla osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, która nie daje się wyeliminować mimo ćwiczeń. Aparat wykorzystuje zjawisko kriolipolizy (mrożenie komórek tłuszczowych), prowadzące do rozpadu komórek tłuszczowych bez uszkadzania innych tkanek. Udowodniono, że podskórne komórki tłuszczowe w naturalny sposób są bardziej wrażliwe na zimno niż otaczające je tkanki. W wyniku kontrolowanego, przedłużonego chłodzenia są selektywnie uszkadzane powodując utratę podskórnej tkanki tłuszczowej.

Więcej...

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to wprowadzanie do tkanki tłuszczowej preparatu zawierającego fosfatydylocholinę za pomocą igły. Preparat skutecznie rozbija tłuszcz w komórkach, który następnie usuwany jest przez nasz organizm. Zabieg koryguje niedoskonałości naszej sylwetki oraz wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.

Więcej...

Exilis/Protege

Exilis Protege

Zabieg EXILIS-PROTEGE to innowacyjna metoda dająca spektakularne efekty w postaci ujędrnienia, redukcji cellulitu oraz wygładzenia skóry. Energia radiofrekwencji aplikowana przez urządzenie Exilis dociera do głębszych warstw skóry, zwiększając produkcję kolagenu w celu jej naprawy, odmłodzenia oraz liftingu. Zapewnia tym samym efekt napięcia skóry.

Więcej...

Venus Legacy - NOWOŚĆ!

Venus Legacy

Venus Legacy™ to najlepszy sposób na walkę z upartym tłuszczykiem i cellulitem. Łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego, dzięki czemu działanie odbywa się głębiej pod skórę, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry. Wyniki widać już po jednym zabiegu! Jest to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA.

Więcej...

Promocje

LIGHT SHEER DUET już od 100 zł oraz pakiet 6 zabiegów w cenie 4

LASER FRAKCYJNY CO2 od 200 zł

Polecane produkty

Polecane zabiegi

Oferta dla firm
Zabiegi dla Mężczyzn

Wirtualna wycieczka po kliniece Skin-Med

Zdjęcia Kliniki

 
01-skin-med-bydgoszcz.jpg03-skin-med-w-bydgoszczy.jpg05-klinika-skin-med-bydgoszcz.jpg07-klinika-skin-med-w-bydgoszczy.jpg11-skinmed-kosmetologia-bydgoszcz.jpg14-skin-med-kosmetologia-laserowa-bydgoszcz.jpg15-skinmed-ginekologia-estetyczna.jpg16-skin-med-ginekologia-estetyczna.jpg18-skinmed-bydgoszcz-klinika.jpg

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Kontakt

ul Jagiellońska 109 I p
(na przeciwko Media Markt),
85-089 Bydgoszcz
tel. 515 515 300 / 516 005 991/ 52 388 08 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy:
pon.- pt. 09:00-19:00,
sob. 09:00-14:00

Facebook

Bądź na bieżąco

PODAJ ADRES E-MAIL,
ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE