Skin Med
Odkryj w sobie piękno
Infolinia
   

Zmarszczki

Wraz z wiekiem na naszej skórze pojawiają się pierwsze oznaki upływającego czasu: utrata jędrności, elastyczności, zmarszczki w okolicy oczu i ust. Proces starzenia skóry rozpoczyna się już około 30 roku życia a jego niekorzystne działanie przyspieszają czynniki, takie jak: zła dieta, zaburzenia hormonalne, ciąża czy promieniowanie UV. Zabiegi z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej pozwalają na usuwanie efektów starzenia dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i najwyższej jakości preparatów.

Dzięki zabiegom oferowanym w naszej Klinice możemy w spektakularny sposób odmłodzić i zrewitalizować Twoją skórę twarzy.

Ulthera

ulthera

ULTHERA – najskuteczniejszy na rynku lifting bez skalpela. Ulthera to nowoczesna metoda nieinwazyjnego liftingu skóry twarzy, szyi. Wykorzystywane ultradźwięki pobudzają komórki do produkcji nowego, ulepszonego kolagenu, który stopniowo napina i podnosi skórę. Zostaje ona widocznie odmłodzona a proces starzenia zostaje opóźniony. Powieki ulegają uniesieniu, owal twarzy wyraźnie się zarysowuje, skóra odzyskuje dawne rysy.

Więcej...

Laser Fotona 4D

Laser Fotona 4D

Nieinwazyjna procedura laserowa, która nie wymaga znieczulenia. Po zabiegu uzyskujemy spektakularne efekty, przy szybkim okresie rekonwalescencji. Jest to jeden z najnowocześniejszych technik w odmładzaniu twarzy.Fotona 4d to system łączący w sobie 2 wiązki laseoweEr:Yag oraz Nd:Yag, Zastosowanie tych wiązek lasera w 4 etapach umożliwia kontrolowane i delikatne podgrzanie tkanek w celu stymulacji kurczenia włókien kolagenowych.

Więcej...

Botox

Botox

Działanie toksyny botulinowej polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych istniejących w tkankach, czego konsekwencją jest rozluźnienie mięśni. Efektem zabiegu jest wygładzenie skóry i likwidacja zmarszczek.

Więcej...

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego należą do najbardziej popularnych zabiegów z kręgu medycyny estetycznej. Już po kilku minutach możemy osiągnąć wymarzone efekty. Zabieg daje spektakularne efekty u osób, które chcą wyrównać powierzchnię blizny lub poprawić jej kształt.

Więcej...

Nici PDO

Nici PDO

Nici PDO to jedna z najnowocześniejszych technik wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Wypierają one zabiegi inwazyjne takie jak np: lifting przy użyciu skalpela. Mają za zadanie zagęszczanie, lifting, poprawiają sprężystość oraz elastyczność skóry oraz pobudzają proces neokolagenezy-czyli stymulacja nowego kolagenu.

Więcej...

Nici BARB z haczykami

Nici BARB z haczykami

Nowe wyjątkowe nici ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków. Nici Barb z haczykami stały się bezapelacyjnie skuteczną i bezpieczną metodą odmładzania twarzy i ciała. Korzyści z zabiegu są długotrwałe a efekty natychmiastowe.

Więcej...

Intraceuticals - infuzja tlenowa

Intraceuticals

Intraceuticals to metoda oparta na wykorzystaniu hiperbarycznego tlenu w połączeniu z kwasem hialuronowym i składnikami aktywnymi. Dzięki niej możemy uzyskać efekt odmłodzenia, silnego nawilżenia, rewitalitalizacji, poprawy kolorytu, napięcia oraz kondycji skóry.

Więcej...

Promocje

LIGHT SHEER DUET już od 100 zł oraz pakiet 6 zabiegów w cenie 4

LASER FRAKCYJNY CO2 od 200 zł

Polecane produkty

Polecane zabiegi

Oferta dla firm
Zabiegi dla Mężczyzn

Wirtualna wycieczka po kliniece Skin-Med

Zdjęcia Kliniki

 
01-skin-med-bydgoszcz.jpg03-skin-med-w-bydgoszczy.jpg05-klinika-skin-med-bydgoszcz.jpg07-klinika-skin-med-w-bydgoszczy.jpg11-skinmed-kosmetologia-bydgoszcz.jpg14-skin-med-kosmetologia-laserowa-bydgoszcz.jpg15-skinmed-ginekologia-estetyczna.jpg16-skin-med-ginekologia-estetyczna.jpg18-skinmed-bydgoszcz-klinika.jpg

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Kontakt

ul Jagiellońska 109 I p
(na przeciwko Media Markt),
85-089 Bydgoszcz
tel. 515 515 300 / 516 005 991/ 52 388 08 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy:
pon.- pt. 09:00-19:00,
sob. 09:00-14:00

Facebook

Bądź na bieżąco

PODAJ ADRES E-MAIL,
ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE