NOWOŚĆ! Voucher on-line!

KUP TERAZ

Dlaczego SKIN-MED?

Pomagamy odkryć piękno Twojego ciała.

icon_miejsce

Wyjątkowe miejsce

KLINIKI SKIN – MED to wyjątkowe miejsce. Jest to jedna z najbardziej nowoczesnych klinik w Bydgoszczy, stworzona z myślą o osobach ceniących komfort i profesjonalizm, a zarazem miłą atmosferę. Oferujemy pełen zakres zabiegów dermatologii estetycznej, kosmetologii laserowej, ginekologii estetycznej oraz laryngologii.

icon_miejsce

Nowoczesna klinika

SKIN – MED to luksusowe wnętrze, przestronna recepcja, certyfikowane i najnowsze urządzenia ,6 bogato wyposażonych  gabinetów, urządzonych tak by każdy z naszych pacjentów  czuł się bezpiecznie i komfortowo. Klinika położona jest w centrum Bydgoszczy i posiada miejsca parkingowe dla naszych pacjentów.

icon_miejsce

Pełen zakres zabiegów

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom Klinika oferuje konsultacje z zakresu kosmetologii laserowej oraz dermatologii, dietetyki, ginekologii, laryngologii, onkologii i chirurgii.

icon_miejsce

Personel

Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów na bieżąco śledzi światowe trendy, aby jak najlepiej walczyć z upływającym czasem i mankamentami urody spędzającymi sen z powiek naszych klientów.

Zdjęcia kliniki

SkinMed Call Now ButtonDARMOWA KONSULTACJA