NOWOŚĆ! Voucher on-line!

KUP TERAZ

 

Staff

dr n.med. Aleksandra Grzanka-Gadzińska

Specjalista dermatolog- wenerolog

Studia medyczne ukończyła w 2001 roku na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po stażu podyplomowym rozpoczęła pracę w Klinice Dermatologii Szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz podjęła studia doktoranckie w Collegium Medicum. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała w 2008 roku z zakresu medycyny w temacie chłoniaków skóry. W latach 2007-2010 związana zawodowo z Collegium Medicum w Bydgoszczy, jako asystent, a następnie jako adiunkt w Klinice Dermatologii i kierownik Pracowni Biologii Molekularnej Skóry.

Równolegle poszerzała swoją wiedzę kliniczną na oddziale uzyskując w 2009 roku tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Od 2003 roku pracuje w Klinice Dermatologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. A Jurasza. Podczas pracy w Klinice uzyskała umiejętność oceny dermoskopowej znamion, oraz oceny dermatopatologicznej wycinków skóry, co pomaga w postawieniu diagnozy w trudnych przypadkach i rozpoczęciu właściwego leczenia. Swoją wiedzę dermatologiczną i wysokie kwalifikacje wykorzystuje również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Jest współautorem kilkunastu artykułów w czasopismach polskich i zagranicznych, stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i konferencjach naukowo- szkoleniowych.

lek. med. Andrzej Małek

Specjalista położnictwa i ginekologii

Wykształcenie:
Akademia Medyczna w Gdańsku 1982 r.Specjalizacja I stopień z położnictwa i ginekologii 1986 r.Specjalizacja II stopień z położnictwa i ginekologii 1989 r.

 

Praca:
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy, Oddział Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii (1982-2008);
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy, zastępca dyrektora ds. medycznych (1998-2000);Od 2009 roku Szpital MSW w Bydgoszczy Oddział Położnictwa , Patologii Ciąży i Ginekologii – zastępca ordynatora;Centrum Medyczne Gizińscy w Bydgoszczy Oddział Ginekologiczny;Centrum Medyczne Zachód w Bydgoszczy Oddział Ginekologiczny;Gabinet prywatny – Specjalistyczna Praktyka Lekarska Bydgoszcz ul. Pszczelna 30.

lek. med. Joanna Wasiuta-Śniegowska

Specjalista położnictwa i ginekologii

Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK w Toruniu w 2008r. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSW i A w Bydgoszczy w latach 2008-2009r. W latach 2010-2016 pracowała jako młodszy asystent w Klinice Medycyny Matczyno- Płodowej, Ginekologii i Neonatologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy. Tam też odbyła szkolenie specjalizacyjne. W 2016r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSW i A w Bydgoszczy.

Od 2016 r. zajmuje się ginekologią estetyczną- laseroterapią- niosąc pomoc i poprawę jakości życia intymnego pacjentek. Ukończyła szkolenie z procedur ginekologii estetycznej stosowanych w nietrzymaniu moczu i rewitalizacji pochwy.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

lek. med. Anna Slinko

w tr. spec. dermatolog

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy w 2009r . Obecnie jest pracownikiem Kliniki Dermatologii, Szpitala Uniwersyteckiego im Jurasza. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc licznych w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach.
Specjalizuje się w leczeniu chorób dermatologicznych, a także zajmuje się zabiegami z dermatologii estetycznej oraz dermatochirurgii.

Certyfikaty

dr n.med. Piotr Sawicki

Otorynolaryngolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Szkolenie laryngologiczne rozpoczął w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy (Szpital im. A. Jurasza), gdzie pracował od 2009 roku. Przez 2 lata pracował jako lekarz rodzinny, gdzie zdobył doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Nieprzerwanie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu laryngologii i laseroterapii uczestnicząc w licznych kongresach, kursach i konferencjach medycznych.

Certyfikaty

lek. med. Izabela Kosztulska

Specjalista laryngolog

W Klinice Skin-Med zajmuje się laserowym leczeniem chrapania oraz wszelkimi problemami laryngologicznymi. Z zamiłowaniem podchodzi do swojej pracy a każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.

lek. med. Cezary Hałat

Specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył uczelnię w 1987 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było złożenie w 1995 roku egzaminu specjalizacyjnego i zdobycie tytułu specjalisty II stopnia z zakresie chirurgii ogólnej. Jest członkiem Kujawsko-Pomorskiej Izby Lekarskiej w Toruniu. Od 10 lat obejmuje stanowisko ordynatora w Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Chełmży.

Osiągnięcia lekarza Lek. med. Cezary Hałat to specjalista chirurgii ogólnej II stopnia mogący się poszczycić ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Od początku swojej kariery zawodowej przykłada dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach doskonalących, zdobywając dzięki temu kolejne dyplomy i certyfikaty oraz uprawnienia do stosowania nowatorskich metod leczenia. Wśród ukończonych przez niego szkoleń i warsztatów można wymienić kursy poświęcone tematyce stosowania toksyny botulinowej i preparatu Macrolane oraz technik implantacji kolagenu. Zajmuje się kwalifikowaniem na zabiegi chirurgiczne, w tym na liposukcję, operacyjną korektę uszu i inne.

Certyfikaty

lek.med. Małgorzata Soszyńska-Romanowska

Psychiatra

Studia medyczne ukończyła w 2001 r. na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W 2009 r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zarówno w lecznictwie psychiatrycznym szpitalnym jak i ambulatoryjnym. Kilkanaście lat pracowała jako asystent w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy. Obecnie zajmuje się również leczeniem pacjentów w poradni zdrowia psychicznego. Od kilku lat jest orzecznikiem w Wojewódzkim Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Bydgoszczy, zgodnie ze specjalnością. Systematycznie uczestnicząc w szkoleniach, zjazdach oraz konferencjach psychiatrycznych i pokrewnych poszerza swoją wiedzę.

dr Witold Słomko

Fizjoterapeuta

W 2005 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2007 roku ukończył studia licencjackie na kierunku Wychowanie Fizyczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. W 2014 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu. Obecnie pracuje jako asystent w Zakładzie Terapii Manualnej Katedry Fizjoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Od 2004 roku pełni funkcję fizjoterapeuty Reprezentacji Polski w Kajakarstwie Klasycznym.

Zajmuje się leczeniem i profilaktyką zespołów bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych stosując terapię manualną i masaż, kinesiotaping oraz kinezyterapię. Uczestnik licznych kursów, szkoleń i konferencji dotyczących terapii manualnej, rehabilitacji sportowej i promocji zdrowia.

Dominik Buzalski

Fizjoterapeuta

Licencjonowany fizjoterapeuta, terapeuta manualny. Absolwent Collegium Medicum UMK im Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, kierunek fizjoterapia I stopień. Uczestnik wielu szkoleń podyplomowych z zakresu fizjoterapii m.in.:

– Terapia Manualna wg. Karela Lewita

– Fibroliza Mięśniowo – Powięziowa (haczykowanie) wg. Ekmanna

– OMT wg dr Jamesa Cyriaxa

– Dry Needling (suche igłowanie)

– Kinesiology Taping

– Taping Sportowy i Rehabilitacyjny

W centrum zainteresowań terapeutycznych leżą zespoły bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych oraz związanie z nimi objawy takie jak: rwa kulszowa, zespół bolesnego barku, łokieć tenisisty/golfisty, kolano skoczka/biegacza, odkręgosłupowe bóle głowy, drętwienia kończyn, ostroga piętowa.

Aktualnie kontunuuje naukę na studiach II stopnia kierunku fizjoterapia.

Przez całe życie zawodowe związany z profesjonalnym sportem:

– fizjoterapeuta BASKET 25 Bydgoszcz (I LKK)

– fizjoterapeuta juniorów ŻKS Polonia Bydgoszcz

– fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego Kadr Polski Kobiet w Koszykówce PzKosz (Mistrzostwo Europy Dywizji B – Miskolc 2013)

– fizjoterapeuta klubów sportów walki Golden Dragon Bydgoszcz, ASW Black Panther oraz wielu sportowców indywidualnych

Prywatnie aktywny zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu (m.in. v-ce mistrz Europy CBJJP 2015)

Kamila Bogdanowicz-Janicka

Licencjonowany Kosmetolog – Kierownik Kliniki Skin-Med

Ukończyła Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Certyfikaty

mgr Natalia Górska

Kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunku kosmetologia. Od lat specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych oraz leczniczych na twarz jak i całe ciało. Zdobyta wiedzę, doświadczenie i umiejętności codziennie wykorzystuje w swojej pracy zawodowej. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Certyfikaty

mgr Paulina Jasiewicz

Kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunku kosmetologia. Pierwszy stopień studiów ukończyła w 2013 r. Stopień naukowy magistra uzyskała w czerwcu 2015 r. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Zajmuje się również obsługą recepcji, chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat zabiegów laserowych, kosmetologii oraz medycyny estetycznej.

mgr Alicja Kamińska

Kosmetolog

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pierwszy stopień studiów ukończyła w 2012 roku, a dwa lata później, w roku 2014 uzyskała stopień naukowy magistra kosmetologii. Od lat specjalizuje się w masażach, zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych twarzy oraz ciała, a także rytuałach SPA. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego klienta. Kładzie szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów. Praca to jej pasja, dlatego ciągle się rozwija, poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Pomoże oderwać się od problemów dnia codziennego, zmniejszyć poziom stresu, zrelaksować oraz zadba o piękny, zdrowy wygląd skóry.

SkinMed Call Now ButtonDARMOWA KONSULTACJA