NOWOŚĆ! Voucher on-line!

KUP TERAZ

 

Gwiazdy w klinice

Weronika Kaniewska

Finalistka 9 edycji programu „Top model”. Pochodzi z Bydgoszczy. Jej największą pasją jest jazda konna, w dyscyplinie tej ma już sporo osiągnieć. Mimo intensywnej pracy i wielu zajęć znajdzie chwile, aby zadbać o siebie w Klinice SKIN-MED.

Klaudia El Dursi

Gwiazda programu „Top Model”, pochodzi z Bydgoszczy. Prowadzi własną pracownię krawiecką, w której zajmuje się projektowaniem. Mimo intensywnego trybu życia zawsze znajdzie czas, aby złapać oddech i zadbać o siebie w Klinice Skin-Med.

Natalia Gacka

Trener, dietetyk, sportowiec (złoty medal i Mistrzostwo Świata Juniorek Fitness Sylwetkowego (2012), 3 złote medale Mistrzostw Polski w Fitness Gimnastycznym Juniorek Federacji IFF (2004-2006), IV miejsce w Pucharze Polski Seniorek Fitness Sylwetkowego (2010), 4 złote medale Mistrzostw Polski Juniorek Fitness Sylwetkowego (2007, 2009, 2010, 2012)

Anna Hnatowicz

Utalentowana wokalistka z Włocławka od dłuższego czasu związana z Bydgoszczą. Zasłynęła dzięki udziałom w programach „Mam talent” oraz „X-Factor” gdzie podbijała publiczność swym pięknym głosem. Przed ważnymi imprezami Pani Ania chętnie odstresowuję się w Klinice Skin-Med

Joanna Łukawska „jonne_lukavvska”

Fashionistka, instagramistka, miłośniczka zdrowego stylu życia. Morderczo wyciska poty na siłowni, dzięki czemu codziennie może cieszyć się swoją piękną sylwetką. W codziennym, zabieganym życiu Pani Joanna znajduje czas aby odwiedzić naszą Klinikę i zregenerować ciało i umysł po ciężkim treningu.

Lidia Michalska

Fit Mama – ta kobieta wie jak osiągnąć obrany cel, mimo że poprzeczkę stawia sobie naprawdę wysoko. Mimo 3 wspaniałych dzieci i dobrze prosperującej firmy trzyma głowę na karku, znajduje czas dla siebie i zdrowego trybu żucia. Pozytywne usposobienie odczuwalne jest na kilometr 😉

Patrycja Bohdanowicz, Monika Gosik – twórczynie Flow Dance Studio

Trenerki personalne, instruktorki zajęć grupowych, instruktorki pole dance. Dziewczyny wycisną z każdego „siódme poty” (i wszystkie inne też). Prawdziwe wulkany energii, po zajęciach z nimi odczuwasz każdy mięsień, nawet ten o którym nie miałeś pojęcia. We Flow Dance Studio każdy może się sprawdzić w nietypowej ale coraz bardziej popularnej formie treningu.

Karolina Gruszecka, Aleksandra Chołody – założycielki Ellite

Dietetyk, psychodietetyk, dietocoach, trener personalny, szkoleniowiec, to niektóre z wielu tytułów dziewczyn. Patrzą holistycznie na każdego pacjenta. Z uśmiechem od ucha do ucha motywują zarówno do treningu jak i zdrowego odżywiania.
Emanują pozytywną energią, zarażają optymizmem. Doskonale radzą sobie z problemami żywieniowymi każdego z nas. Prawidłowo zbilansowana dieta, aktywność fizyczna oraz odpowiednio dopasowane zabiegi w Klinice Skin-Med zdziałają cuda.

SkinMed Call Now ButtonDARMOWA KONSULTACJA