darmowa konsultacja

1. Konsultacja kosmetologiczna

W SKIN-MED stawiamy na profesjonalizm dlatego w naszej ofercie możecie znaleźć darmową konsultacje kosmetologiczną podczas której najlepsi specjaliści z długoletnim doświadczeniem ocenią stan Twojej skóry oraz dobiorą odpowiednią terapie.

Czym jest konsultacja?

Podczas tej wizyty omawiamy szczegółowo jaki jest Twój problem oraz jaki efekt chciałabyś osiągnąć.

 

Ile trwa konsultacja?

Czas trwania jest bardzo indywidualny. Z reguły trwa ona około 30 minut. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby dokładnie ocenić twój problem i dobrać odpowiedni zabieg.

 

Czy muszę płacić za konsultacje?

Absolutnie nie dla nas najważniejsze jest twoje zadowolenie dlatego konsultacje kosmetologiczne są całkowicie darmowe.

 

Czy muszę umówić się na taką konsultacje?

Tak. W naszej klinice obowiązuje system rezerwacji. Zawsze znajdziemy dla Ciebie dogodny termin i godzinę tak abyś mogła na spokojnie do nas dotrzeć.

2. Darmowa próba laserowa

 

W naszej klinice dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów dlatego oferujemy darmową próbę laserową, która pozwala ocenić reakcje skóry na działanie światła lasera oraz daje najlepsze podstawy do podjęcia decyzji o rozpoczęciu zabiegów z użyciem lasera.

Pierwsza wizyta w nowym miejscu często wiąże się ze stresem bądź dyskomfortem.

Klienci zastanawiają się czy zabieg będzie bolesny oraz czy okaże się skuteczny, a więc zanim podejmiesz decyzje dotyczącą zabiegu zapisz się na darmową próbę laserową w Klinice Skin-Med.

Jak przygotować obszar do pierwszej wizyty ?

  • Podczas pierwszej wizyty specjaliści z długoletnim doświadczeniem w laseroterapii dobierają odpowiednie parametry zabiegowe, aby ocenić reakcje skóry.
  • Na co najmniej 7 dni przez zabiegiem należy odstawić wszelkie leki światłouczulające oraz antybiotyki.
  • W przypadku próby depilacji laserowej przez co najmniej 4 tygodnie przed pierwszą wizytą golić włosy wyłącznie jednorazową maszynką do golenia.
  • Dzień przed zaplanowanym terminem wizyty obszar poddany zabiegowi golimy jednorazową maszynką do golenia.

Zapisz się na darmową konsultację:

    Scroll to Top
    Call Now Button