darmowa konsultacja

Usuwanie tatuażu Bydgoszcz

Usuwanie tatuażu Bydgoszcz laserem Q-switch Nd-Yag to innowacyjna, bezpieczna i skuteczna metoda walki z niechcianym tatuażem. Potwierdzają to liczne badania naukowe. Nie ważne, czy twój niechciany tatutaż jest czarny, czy kolorowy, barwnik może zostać usunięty dzięki specjalnie dopasowanej wiązce laserowej. W komfortowych warunkach naszej kliniki w Bydgoszczy oraz dzięki specjalistycznej, profesjonalnej obsłudze uzyskasz spodziewany efekt usunięcia tatuażu.

Jak wygląda usuwanie tatuażu Bydgoszcz

Do usunięcia niechcianego tatuażu używamy wiązki lasera, która pochłaniana jest selektywnie przez barwnik znajdujący się w skórze. Pod wpływem energii lasera cząsteczki pigmentu ulegają rozdrobnieniu na mniejsze fragmenty, które z łatwością usuwane są przez organizm. Nie musisz się obawiać towarzyszącego bólu, gdyż dla zwiększenia komfortu w trakcie zabiegu używamy zimnego nadmuchu powietrza. Istnieje też możliwość dodatkowego znieczulenia preparatem w kremie.

Koszt zabiegu zaczyna się już od 380 zł. Liczba i ilość zabiegów oraz ich czas zależne są od specyfiki tatuażu.  Laserowe usuwanie tatuażu jest najmniej inwazyjną metodą, alternatywą do chirurgicznego usuwania.

Do zabiegu predestynują zarówno niechciane tatuaże na ciele, jak i na twarzy. Między kolejnymi zabiegami należy zachować co najmniej 5 tygodniowy odstęp.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest stosowanie leków, a także ziół światłouczulających. Także wszlkiego rodzaju choroby nowotworowe, ciąża i karmienie piersią, a także opalenizna i planowana ekspozycja na słońce.

Kliknij w baner poniżej by dowiedzieć się więcej na temat zabiegu usuwania tatuażu w Bydgoszczy.

usuwanie tatuażu Bydgoszcz

Umów się
na darmową konsultację
kosmetologiczną

Zobacz inne problemy:

Jesteś tutaj:

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do Newslettera

Otrzymuj informacje o ofercie i promocjach

Scroll to Top
Call Now Button