darmowa konsultacja

Wypadanie włosów Bydgoszcz, skóra głowy

Poniżej znajduje się lista zabiegów na wypadanie włosów w Bydgoszczy, które przeprowadzamy w naszej klinice. Sprawdź szczegóły klikając w baner danego zabiegu i umów się na wizytę! Wypadaniu włosów zapobiegamy używając koktajl Dermaheal HL działający regenerująco i pobudzająco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych ogranicza on wypadanie włosów i łysienie. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Dzięki temu zabiegowi możesz zażegnać problemy związane ze skórą głowy, zwiększając gęstość oraz grubość włosów. Dermaheal stymuluje i wzmacnia również cebulki włosa.

Alternatywą jest także Dr Cyj Hair Filler, pierwszy na świecie preparat peptydowy stosowany w terapii nadmiernego wypadania włosów i łysienia. Zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych ze stabilizowanym kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe. Preparat skutecznie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania.

Rewitalizację i odnowę skóry przeprowadzamy także przy użyciu tzw. wampirzego liftingu – osocza bogatopłytkowego. Czyli za pomocą koncentratu płytek krwi w niewielkiej ilości osocza, uzyskiwanego z Twojej krwi (oczywiście stosując znieczulenie!).

Wypadanie włosów – cennik

Zajrzyj do naszego cennika lub kliknij w poniższe banery aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych zabiegów na skórę głowy.

Wypadanie włosów – jak umówić się na wizytę?

Zadzwoń do nas pod nr tel: +48 515 515 300, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i ustalimy termin wizyty na której zastosujemy odpowiednią dla Ciebie terapię. Możesz też do nas napisać lub po prostu do nas przyjechać. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

wypadanie włosów Bydgoszcz

wypadanie włosów Bydgoszcz

wypadanie włosów Bydgoszcz

Umów się
na darmową konsultację
kosmetologiczną

Zobacz inne problemy:

Jesteś tutaj:

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do Newslettera

Otrzymuj informacje o ofercie i promocjach

Scroll to Top
Call Now Button