darmowa konsultacja

Poznaj personel Kliniki Skin-Med

Skin-Med Rafał Wachowiak z żoną

Rafał i Ewelina Wachowiak
Właściciele Kliniki

𝐒𝐤𝐢𝐧-𝐌𝐞𝐝 to wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy. Powstało z myślą o osobach ceniących dyskrecję, komfort i profesjonalizm. Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz dermatologii.

„𝐷𝑏𝑎ł𝑜𝑠́𝑐́ 𝑜 𝑛𝑎𝑗𝑤𝑦𝑧̇𝑠𝑧𝑎̨ 𝑗𝑎𝑘𝑜𝑠́𝑐́ 𝑠́𝑤𝑖𝑎𝑑𝑐𝑧𝑜𝑛𝑦𝑐ℎ 𝑢𝑠ł𝑢𝑔, 𝑝𝑟𝑜𝑓𝑒𝑠𝑗𝑜𝑛𝑎𝑙𝑛𝑒 𝑖 𝑘𝑜𝑚𝑝𝑙𝑒𝑘𝑠𝑜𝑤𝑒 𝑝𝑜𝑑𝑒𝑗𝑠́𝑐𝑖𝑒 𝑜𝑟𝑎𝑧 𝑧𝑎𝑝𝑒𝑤𝑛𝑖𝑒𝑛𝑖𝑒 𝑘𝑜𝑚𝑓𝑜𝑟𝑡𝑢 𝑁𝑎𝑠𝑧𝑦𝑚 𝑃𝑎𝑐𝑗𝑒𝑛𝑡𝑜𝑚 𝑡𝑜 𝑓𝑢𝑛𝑑𝑎𝑚𝑒𝑛𝑡𝑎𝑙𝑛𝑒 𝑧𝑎𝑠𝑎𝑑𝑦, 𝑘𝑡𝑜́𝑟𝑦𝑚𝑖 𝑘𝑖𝑒𝑟𝑢𝑗𝑒 𝑠𝑖𝑒̨ 𝐾𝑙𝑖𝑛𝑖𝑘𝑎 𝑆𝑘𝑖𝑛-𝑀𝑒𝑑”

Iwona Karaszewska

lek. med. Iwona Joanna Karaszewska
Specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej

Doktor Karaszewska ukończyła studia medyczne w 1993 roku. W 2000 roku uzyskała tytuł chirurga.
Dzięki wysokim kwalifikacjom zawodowym oraz wieloletniemu doświadczeniu oferuje szeroki wachlarz usług i zabiegów w zakresie medycyny estetycznej.

W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta. Stałe poszerza wiedzę medyczna w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe. Posiada również doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii dziecięcej.

W klinice SKIN-MED specjalizuje się w:
🔸zabiegach z wykorzystaniem nici Aptos
🔸zabiegach medycyny estetycznej
🔸leczeniu bruksizmu

Witold Słomko

dr Witold Słomko
Fizjoterapeuta

dr Witold ukończył studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy. W 2014 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu. Od 2004 roku pełni funkcje fizjoterapeuty Reprezentacji Polski w Kajakarstwie Klasycznym.

Zajmuje się leczeniem i profilaktyką zespołów bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych stosując terapie manualną, kinesiotaping oraz kinezyterapie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach!

Laura Nowowiejska - dermatolog Bydgoszcz

dr n. med. Laura Nowowiejska
Specjalista dermatolog – wenerolog

Doktor Laura jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. W 2022 roku obroniła tytuł doktora nauk medycznych. Pani Doktor w Klinice zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych, profilaktyką i leczeniem nowotworów skóry oraz medycyną estetyczną.

Ogromna wiedza oraz holistyczne podejście do Pacjenta sprawia, że pacjenci z wielką chęcią wracają do Pani Doktor

prof Hałat medycyna estetyczna

lek. med. Cezary Hałat
Specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej

Specjalista II st. z Chirurgii Ogólnej, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej wykonujący zabiegi z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Anging. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1987 roku.
Pracuje w Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Chełmży. Od ponad 10 lat na stanowisku Ordynatora.

Kamila Bogdanowicz

Kamila Bogdanowicz
Licencjonowany Kosmetolog – Kierownik Kliniki Skin-Med

W Klinice Skin-Med pracuje od samego początku. Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii, modelowania sylwetki oraz zaawansowanej kosmetologii. Już od ponad 15 lat z wielkim zaangażowaniem pracuje ze swoimi Pacjentami. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Jak mówi „nie ma dla niej rzeczy niemożliwych” dlatego jej terapie przynoszą spektakularne efekty.

Marlena Kaźmierkiewicz - kosmetolog Bydgoszcz

mgr Maja Kaźmierkiewicz
Kosmetolog

Kosmetolog w Klinice Skin-Med.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu modelowania sylwetki, pielęgnacji ciała i twarzy oraz rytuałach SPA. Poszerza wiedzę w zakresie kosmetologii jak i marketingu internetowego dbając o wygląd social mediów Kliniki.
Zawsze uśmiechnięta i życzliwa.

Natalia Kopecka

mgr Natalia Kopecka
Kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunku kosmetologia
Od lat specjalizuje się w zabiegach laserowych i aparaturowych na twarz i ciało. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta. Interesuje się szeroko pojętym zdrowym stylem życia, rozwojem osobistym i psychologią. Zdobytą wiedzę, doświadczenie i umiejętności codziennie wykorzystuje w swojej pracy zawodowej. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Perfekcjonistka, zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta. W pracy i w życiu wykazuje się sporą dozą empatii co szczególnie doceniają klienci. Jej doświadczenie zawodowe pozwala na tworzenie indywidualnych terapii, dzięki którym pacjenci uzyskują wymarzone efekty.

Umów się na wizytę

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do Newslettera

Otrzymuj informacje o ofercie i promocjach

Scroll to Top
Call Now Button