darmowa konsultacja

Serdecznie zapraszamy do KLINIKI SKIN – MED. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie klinik w Bydgoszczy. Powstała z myślą o osobach ceniących dyskrecję, komfort i profesjonalizm. Oferujemy pełen zakres zabiegów z zakresu dermatologii, kosmetologii oraz medycyny estetycznej.

Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów na bieżąco śledzi światowe trendy, aby jak najlepiej walczyć z upływającym czasem i mankamentami urody spędzającymi sen z powiek naszych klientów.

SKIN – MED to luksusowe wnętrza składające się z 6 przestronnych gabinetów, urządzonych tak by każdy z naszych klientów czuł się bezpiecznie i komfortowo. Klinika położona jest w centrum Bydgoszczy, ma dogodny dojazd i bezpłatne miejsca na strzeżonym parkingu.

Odwiedź nas i poczuj magię tego miejsca.

 

SKIN-MED
Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Laserowej
ul. Jagiellońska 109/13, 85-027 Bydgoszcz

Nasz personel

Poznaj zespół specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem!

Budujemy miejsce oparte na bezpieczeństwie, profesjonalizmie i zaufaniu. Zapewnimy Ci dostęp do najnowocześniejszych technologii, bo naszą misją jest Twoje dobro.

Jesteś w najlepszych rękach!

Nasi partnerzy

Regulamin Kliniki

 1. Kwoty , które zostały uiszczone w klinice, nie podlegają zwrotowi.
 2. Zwrot można uzyskać tylko i wyłącznie na kartę podarunkową lub wymienić na inny zabieg z tego samego zakresu
  (medycyna estetyczna lub kosmetologia).
 3. Pakiety zabiegowe są ważne przez rok czasu.
 4. Nieodwołanie zabiegu 1 dzień przed wizytą, skutkuje utratą zabiegu.
 5. Terminy promocji są indywidualnie ustalane i klinika zastrzega sobie możliwość zmian w każdej chwili.
 6. Punkty z karty stałego klienta można wykorzystać do roku czasu.
 7. W przypadku konsultacji chirurgicznych konieczne jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100zł. Pozostałą kwotę pacjent uiszcza bezpośrednio po konsultacji. W przypadku niestawienia się na umówioną wizytę wpłacona zaliczka przepada.
 8. W przypadku zabiegów z zakresu chirurgii konieczne jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 30% wartości zabiegu. Pozostałą kwotę pacjent uiszcza bezpośrednio po konsultacji. W przypadku niestawienia się na umówioną wizytę wpłacona zaliczka przepada.
 9.  Voucher o wartości 100 zł na zabiegi kosmetologiczne* – pacjent ma możliwość wybrania zabiegu z zakresu kosmetologii (depilacja laserowa, laserowe leczenie blizn, rozstępów, przebarwień, zmarszczek, laserowa odnowa skóry, usuwanie tatuażu, usuwanie makijażu permanentnego, zamykanie naczynek, Icoone, Icoone Laser, Zaffiro) i obniżenia jego kosztu o 100zł.

Umów się na wizytę

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do Newslettera

Otrzymuj informacje o ofercie i promocjach

Scroll to Top
Call Now Button