darmowa konsultacja

Usuwanie i redukcja rozstępów po ciąży, usuwanie blizn – Bydgoszcz

Okres ciąży jest szczególnym wyzwaniem dla kobiecego ciała. Wyrzut hormonów, przybieranie na wadze powoduje rozciąganie skóry, które niestety sprzyja powstawaniu rozstępów. Mają na to wpływ także czynniki genetyczne. Niechciane rozstępy można jednak zredukować lub usunąć. Usuwanie, redukcja rozstępów pociążowych (i nie tylko) możliwa jest w klinice Skin-Med w Bydgoszczy. Oferujemy również usuwanie blizn.

Podobnie jak rozstępy, blizny spędzają sen z powiek wielu kobietom. W naszej klinice zajmujemy się usuwaniem blizn pooperacyjnych, blizn potrądzikowych czy blizn pourazowych. Zabiegowi redukcji i usuwania można poddać:

  • rozstępy na pośladkach
  • rozstępy na biodrach i udach
  • rozstępy na plecach
  • rozstępy na łydkach
  • rozstępy na barkach i ramionach
  • rozstępy w okolicach piersi
  • rozstępy na rękach
  • blizny na twarzy (blizny potrądzikowe)
  • blizny na dowolnych częściach ciała

Usuwanie, redukcja rozstępów i blizn – zabiegi w Bydgoszczy

Oferujemy szereg zabiegów, który pozowli na usuwanie i redukcję rozstępów oraz blizn. Jeżeli twój problem dotyczy ciała, rozstępów dobrym rozwiązaniem będzie oczyszczanie wodorowe – bezinwazyjny zabieg lub mezoterapia mikroigłowa pozwalająca odmłodzić twoją skórę. Zabiegi te nadają się również do usuwania blizn potrądzikowych. Możesz też skorzystać z peelingu węglowej. W naszej szerokiej ofercie z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej znajdziesz również zabiegi laserowe, przy użyciu lasera CO2. Poniżej prezentujemy zabiegi polecane na usuwanie, redukcję rozstępów i blizn w naszej klinice w Bydgoszczy. Kliknij poniższy baner by poznać więcej szczegółów.

laserowe usuwanie i redukcja rozstępów i blizn

redukcja blizn potrądzikowych

usuwanie rozstępów Bydgoszcz

redukcja rozstępów Bydgoszcz

usuwanie redukcja blizn i rozstępów

Cennik zabiegów – usuwanie blizn i rozstępów (Bydgoszcz):

Ceny są uzależnione od typu zabiegu, ilości zabiegów (w przypadku sesji zabiegów oferujemy zniżki), dlatego zapoznaj się z poszczególnymi zabiegami. Żeby poznać ceny zabiegów na rozstępy i usuwanie blizn wybierz interesujący Cię zabieg powyżej lub przejdź do zakładki cennika.

Usuwanie blizn i rozstępów – umów się
na darmową konsultację

Zobacz inne problemy:

Jesteś tutaj:

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do Newslettera

Otrzymuj informacje o ofercie i promocjach

Scroll to Top
Call Now Button