darmowa konsultacja

Lifting Bydgoszcz

Zapoznaj się z ofertą zabiegów liftingujących kliniki Skin-Med w Bydgoszczy. Poniżej znajdziesz listę zabiegów przeprowadzanych przez specjalistów w naszej klinice.

Lifting – czym jest, jakie zabiegi

Słowo „lifting” pochodzi od angielskiego czasownika lift, oznaczającego unoszenie, podnoszenie. Potocznie często używany jest w odniesieniu do działania mającego na celu polepszenie jakości lub wyglądu, w naszym przypadku chodzi o wygląd skóry.

Pośród różnych zabiegów liftingu, szczególnie popularne i skuteczne są następujące:

Lifting wolumetryczny – polega on na wstrzyknięciu w głębokie partie skóry preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Ma on naturalne właściwości wiązania się z wodą. Gęsty preparat wypełnia tkanki miękkie i zwiększa ich objętość. W efekcie skóra na policzkach, podbródku, żuchwie i skroniach unosi się.

Lifting nićmi liftingującymi – zabieg ten polega na wstrzyknięciu w głębokie partie skóry nici PDO. Odpowiednie zastosowanie syntetycznych nici PDO stanowi doskonałe rusztowanie dla skóry. Nici BARB 4D dzięki umieszczonym w czterech wymiarach haczykom zapewniają mocniejszy efekt liftingu. Włókna, z których zbudowane są nici z czasem ulegają rozpuszczeniu jednak rezultat w postaci wzrostu produkcji kolagenu, poprawa napięcia, sprężystości i elastyczności skóry utrzymuje się przez dłuższy czas.

Lifting Bio Nutri Lift – W skład kuracji Bio Nutri Lift wchodzą dwa zabiegi – Hydra Booster (NCTF®135HA i M-HA18®) oraz Lift Booster (NCTF®135HA i ART FILLER FINE® LINES). Hydra Booster stanowi rozwiązanie dla cienkiej, wiotkiej i odwodnionej skóry. Lift Booster dodatkowo zadba o kontur twarzy i wygładzenie zmarszczek.

Lifting Bydgoszcz – ceny zabiegów

Przejdź do cennika aby sprawdzić najnowsze promocje i aktualne ceny zabiegów liftingu. Możesz też zadzwonić lub napisać do nas: kontakt.

lifting toksyna botulinowa

lifting Bydgoszcz biostymulatory

lipotransfer

lifting Bydgoszcz

lifting bio nutri lift

lifting biostymulatory

lifting Bydgoszcz

lifting Bydgoszcz

lifting kwas hialuronowy

Umów się
na darmową konsultację
kosmetologiczną

Zobacz inne problemy:

Jesteś tutaj:

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do Newslettera

Otrzymuj informacje o ofercie i promocjach

Scroll to Top
Call Now Button