darmowa konsultacja

SPA Bydgoszcz – masaże w klinice Skin-Med, oferta specjalna na wyjątkowe rytuały piękna. Wejdź do krainy odprężenia i relaksu, zażyj szerokiej gamy masaży w naszej Klinice. Poniżej znajdziesz zarówno ofertę masaży, rytuałów na ciało, rytuałów na twarz, szyję i dekolt oraz pakiety SPA. SPA Bydgoszcz – rytuały piękna oferuje nie tylko zabiegi i masaże, ale także pakiety. Szerzej omawiamy to na dedykowanej stronie Skin-SPA. Możesz także do nas zadzwonić pod numer tel.: (+48) 515 515 300

SPA Bydgoszcz – oferta masaży

Zapraszamy Cię do skorzystania z bogatej oferty masaży w naszej klinice w Bydgoszczy. W luksusowym otoczeniu oddaj się relaksującym i odprężającym masażom wykonywanym przez specjalistów. Poniżej znajdziesz informacje na temat  wykonywanych masaży w SPA Skin-Med:

Masaż klasyczny – to najpopularniejsza forma masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Masaż klasyczny wykonujemy na wybraną partię ciała (np. masaż pleców, nóg) lub na całe ciało.

SPA Bydgoszcz - masaże

Masaż relaksacyjny – Celem masażu relaksacyjnego jest uspokojenie organizmu, odprężenie i rozluźnienie napięć mięśniowo-nerwowych, które powstały na skutek długotrwałego stresu. Jest to zabieg poprawiający nastrój i samopoczucie, w którym wykorzystujemy produkty najwyższej jakości. Techniki masażu relaksacyjnego czerpiemy z masażu klasycznego.

Aromatyczny masaż świecą – Masaż świecą jest niezwykle relaksacyjnym i odprężającym zabiegiem. Wykonujemy go na ciepłym oleju wytopionym z aromatycznej świecy. Blask świecy, czuły dotyk, krople ciepłego olejku oraz zmysłowy zapach rozluźniają i wprowadzają w stan głębokiego relaksu. Po zabiegu skóra staje się niezwykle nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku.

Masaż odżywczy – Masaż odżywczy jest rewitalizującym zabiegiem, wykorzystującym wyjątkowe właściwości masła shea. Podczas wykonywania masażu odżywczego ciało wprowadzane jest w głęboki stan relaksu wywołując uczucie głębokiego rozluźnienia. Masaż odżywczy polecamy przede wszystkim osobom borykającym się ze suchą, spierzchniętą skórą.

Masaż złuszczający – Głęboko oczyszczający zabieg będący połączeniem peelingu z masażem ciała. Zabieg delikatnie usuwa martwe komórki naskórka oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

Masaż bambusami – jest techniką polegającą na rolowaniu po ciele bambusowych pałeczek. W zabiegu tym bazujemy na orientalnych technikach masażu. Podczas zabiegu odczuwane jest głębokie odprężenie oraz likwidacja napięć. Ciało odzyskuje uczucie lekkości, a umysł stan całkowitego uspokojenia. Zabieg dostarcza pozytywnej energii i witalności.

Masaż bańką – jest rodzajem terapii podciśnieniowej. Masaż bańską wykorzystywany jest głównie w terapii antycellulitowej, ponadto doskonale drenuje i modeluje sylwetkę.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu – wykonujemy na ekskluzywnym kremie w celu wygładzenia, ujędrnienia, uelastycznienia skóry oraz rozluźnienia mięśni.

Masaż Kobido – to tradycyjna japońska technika masażu twarzy, która ma wiele korzyści dla skóry i ogólnego samopoczucia.

VOUCHER SPA – Twój bilet do krainy odprężenia i relaksu!

 

SPA Bydgoszcz Voucher

Cennik SPA w Bydgoszczy

Więcej szczegółów znajdziesz na dedykowanej naszemu SPA stronie: Skin-SPA

Cennik zabiegów, voucherów i pakietów znajdziesz tutaj: cennik SPA

Umów się na wizytę w SPA

Scroll to Top
Call Now Button