darmowa konsultacja

Jak wygląda modelowanie sylwetki?

Chcesz by Twoje ciało było zgrabne, zastanawiałaś się jak wygląda modelowanie sylwetki i ciało bez grama cellulitu? Zaczynasz lub jesteś w trakcie pracy nad swoją sylwetką? Jeśli zależy Ci na odchudzaniu, jędrności oraz idealnych kształtach sprawdź jakie są najczęściej popełniane błędy podczas modelowania sylwetki. Dowiedz się również jakie zabiegi wybrać by szybciej i skuteczniej uzyskać wymarzone efekty!

  • Wybieranie tańszych opcji zabiegów modelujących sylwetkę

Specjalista podczas konsultacji wybrał odpowiednie dla Ciebie zabiegi, ale są droższe niż zakładałaś i wolisz wybrać bardziej ekonomiczną opcję? Nie jest to dobra droga. Oszczędzanie na zabiegach często jest pozorne. W rezultacie możesz uzyskać gorsze efekty niż zakładałaś/zakładałeś, a poprawianie błędów kosztuje… Zaufaj specjaliście, który chce dla Ciebie jak najlepiej. Medycyna estetyczna to dziedzina, na której nie powinno się oszczędzać. Zabiegi dają długotrwałe efekty i są inwestycją w siebie. Nie jest możliwe by niskim kosztem skorzystać z bezpiecznego zabiegu z użyciem profesjonalnego sprzętu i wysokiej jakości preparatów.

  • Zbyt restrykcyjna dieta a efektywność zabiegów modelowania sylwetki

Postaw na zdrowe odżywianie, to ponad połowa sukcesu podczas drogi do pięknej sylwetki. Jednak przyjmowanie zbyt niskiej ilość kalorii oraz zbyt mała ilość płynów w ciągu dnia może spowolnić Twój metabolizm, czyli wszystkie procesy życiowe na poziomie komórkowym, a to wpływa niekorzystnie na wygląd Twojej sylwetki.  Zdrowa i zbilansowana dieta to klucz do sukcesu, zwróć na tą uwagę.

  • Sugerowanie się opinią innych

Koleżanka powiedziała Ci o efektach po zabiegu wykonanym w klinice medycyny estetycznej i chcesz również z niego skorzystać? Skuszona jej rezultatami powinnaś pomyśleć o tym, że każdy z nas jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. To, co sprawdziło się u koleżanki niekoniecznie będzie dobre dla Ciebie, dlatego wskazana jest konsultacja przed zabiegiem, która zweryfikuje Twój wybór. Specjalista, do którego trafisz porozmawia z Tobą o efektach jakie chcesz uzyskać i znajdzie dla Ciebie indywidualne rozwiązanie.

  • Niecierpliwość

Z pewnością każdy z nas oczekuje efektów wow w jak najszybszym tempie. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość, nic nie dzieje się od razu. Proces poprawy jakości skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej wymaga czasu. Wraz z jego upływem w organizmie zachodzą różne zmiany, które wpływają na efekty, które możesz zobaczyć na własne oczy.

  • Zbyt mała ilość zabiegów modelujących sylwetkę

No właśnie…z natury jesteśmy dość niecierpliwi, dysponujemy ograniczonym wolnym czasem i wszystko chcemy na już. Dla założonych celów warto jednak poświęcić się nieco bardziej. Do uzyskania oczekiwanych efektów, często należy wykonać określoną liczbę zabiegów. Poszczególne zabiegi wymagają wielokrotnego powtarzania w określonych odstępach czasowych, nie można ich przyspieszyć. Nie rezygnuj po wykonaniu kilku zabiegów, gdy zalecana jest ich cała seria, cierpliwość popłaca, a uzyskane efekty baaardzo cieszą 😉

 

Czasami potrzebne są niewielkie zmiany by mogła zajść duża różnica. Regularne picie wody, zaufanie do specjalisty, odpowiednia dieta… – to wszystko może okazać się przydatne podczas pracy nad poprawą wyglądu Twojej sylwetki.

 

Onda, Schwarzy, kriolipoliza Coolsculpting a może Icoone Laser? Zobaczymy, który z zabiegów jest idealny dla Ciebie.

 

Zapisz się na darmową konsultację! Wyszczuplenie, ujędrnienie, redukcja cellulitu… masz cel, pomożemy Ci go osiągnąć! ​​

Oferujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Sprawdź naszą ofertę w centrum medyczne Skin-Med!

 

Scroll to Top
Call Now Button