darmowa konsultacja

Czy laser na twarz to dobry wybór? Jak uzyskać prawidłowy koloryt skóry po lecie?

Lasery na twarz jakie wybrać? Czy są skuteczne? Choć temperatura na zewnątrz nadal wysoka, to lato nieubłaganie dobiega końca. Skóra po tej porze roku zazwyczaj nie jest w najlepszej kondycji. Po intensywnych wakacjach – słońcu, wietrze, kąpielach morskich, klimatyzacji Twoja skóra, nawet dobrze chroniona ma prawo być odwodniona, pozbawiona blasku, z bardziej widocznymi zmarszczkami dlatego to idealny czas kiedy warto pomyśleć jak o nią zadbać. Poniżej przedstawiamy najlepsze lasery na twarz w Bydgoszczy.

 

Co to są przebarwienia?

Przebarwienia to najczęściej nieestetyczne brązowe plamy. Występują najczęściej na twarzy, szyi, dekolcie, a nawet dłoniach. Na zmiany tego typu narażone są szczególnie kobiety, u których występują duże zmiany hormonalne (ciąża, menopauza, antykoncepcja).

Jaki laser na twarz wybrać? 3 zabiegi na rozjaśnienie skóry!

Obecnie na rynku mamy szeroki wybór laserów na twarz. Jaki więc wybrać? Przede wszystkim taki, który posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa.  W Klinice Skin-Med pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie.  Przedstawimy Ci top 2 lasery na twarz, które idealnie sprawdzą się w redukcji przebarwień i przebudowie skóry.

 

Peeling laserem frakcyjnym CO2 –  to innowacyjna metoda poprawy jakości skóry. Peeling laserowy powoduje dotarcie do głębokich warstw skóry skutecznie rozjaśniając przebarwienia. Intensywne działanie lasera powoduje przebudowę skóry, co skutkuje procesem produkcji nowego kolagenu. Rezultatem tego działania jest :

  • widoczne wyrównanie struktury skóry,
  • rozjaśnienie i rozświetlenie,
  • poprawa elastyczności, a także spłycenie nawet głębokich blizn i rozstępów.

Fototerapia 

Alma Harmony Dye-VL™ to innowacyjna technologia do usuwania przebarwień skóry To niezwykle skuteczny i nieinwazyjny zabieg usuwania przebarwień oraz fotoodmładzania skóry. Emitowane światło jest bardzo bezpieczne i wykazuje dużą absorpcje w melaninie co pozwala na efektywną terapię zmian położonych na różnych głębokościach skóry. Chłodząca głowica znacznie poprawia komfort zabiegu i w dużym stopniu eliminuje możliwość poparzeń. Zabieg ten doskonale sprawdza się na twarzy szyi i dekolcie. Skóra po terapii zyskuje jędrność oraz jednolity kolor. Skuteczność technologii Alma Harmony została udowodniona klinicznie, więc jest idealnym rozwiązaniem dla problematycznych przebarwień. Zabieg jest szybki i bezpieczny, praktycznie nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Peelingi kwasowe – to propozycja dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą mieć wykonanych zabiegów laserowych. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego kwasu do skóry twarzy możemy uzyskać efekt porównywalny do zabiegu laserowego. Seria zabiegów przy użyciu mieszanki kwasów głęboko oczyszcza skórę i rozjaśnia. Kwasy wykazują również działanie nawilżające i stymulujące. W naszej codziennej pracy stawiamy na połączenie kwasu migdałowego, glikolowego, ferulowego czy mlekowego.

 

 

Zapoznaj się też z innymi metodami rozjaśnienia skóry po lecie:

Zadbajmy o Twoją skórę po lecie razem!

Odwiedź Klinikę dermatologii i kosmetologii laserowej w Bydgoszczy!

Zróbmy to razem – szybko, dobrze i skutecznie!

Skorzystaj z darmowej konsultacji kosmetologicznej i rozpocznij swoją przygodę!

Scroll to Top
Call Now Button