darmowa konsultacja

Karta stałego klienta

Regulamin karty stałego klienta

Niniejszy regulamin określa zasady przyznawania i korzystanie z Karty Stałego Klienta wystawionej przez Skin-Med Klinika Dermatologii i Kosmetologii Laserowej.
Karta Stałego Klienta daje prawo do otrzymania rabatu oraz korzystania z ofert specjalnych przy zakupie usług oraz produktów kosmetycznych.

Karta Stałego Klienta nie jest kartą kredytową, płatniczą ani bankową i może być używana wyłącznie zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu.
Warunkiem otrzymania Karty Stałego Klienta jest fakt zakupu przynajmniej dwóch usług w Klinice o łącznej wartości 500 zł oraz aktywnego uczestnictwa w programie „Stały Klient” poprzez zapisanie się do newsletter na stronie Klinika Skin-Med oraz polubienie Kliniki Skin-Med na fecebook.
Karta Stałego Klienta występuje w formie elektronicznej.
Jedyną osobą uprawnioną do posługiwania się Kartą Stałego Klienta jest użytkownik, co oznacza, że prawo do zniżek i przywilejów, wynikających z posiadania Karty Stałego Klienta nie może być cedowane na inną osobę.
Karta Stałego Klienta daje właścicielowi prawo do rabatów ustalonych zmiennie w określonym czasie dla poszczególnych usług i artykułów
Aby skorzystać z przywilejów wynikających z posiadania Karty Stałego Klienta, użytkownik zobowiązany jest poinformować o tym przed zabiegiem
Realizacja upustów następuje po przekazaniu Karty Stałego Klienta rejestratorce, przed dokonaniem transakcji.
Pacjent może posiadać tylko jedną Kartę Stałego Klienta.
Karta Stałego klienta jest ważna bezterminowo
Rabat przysługujący posiadaczowi Karty Stałego Klienta, to 5% naliczone od ceny zabiegów kosmetologicznych zakupionych w regularnych cenach.
Uzbierane punkty nie mogą być wykorzystane na zabiegi lekarskie oraz z dziedziny medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej
Klient akceptuje postanowienia zawarte w Regulaminie w momencie otrzymania Karty Stałego Klienta w Klinice Skin-Med.
Punkty na karcie są do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od daty ich uzyskania.
Klinika Skin-Med zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu w każdym momencie.

Treść regulaminu jest udostępniona w siedzibie Kliniki Skin-Med oraz na stronie www.skinmed.com.pl

*Karta Stałego Klienta zyskuje swoją ważność (czyli prawo do korzystania z przysługujących przywilejów) w momencie otrzymania jej w siedzibie Kliniki Skin-Med.

Scroll to Top
Call Now Button