darmowa konsultacja

Zabieg bankietowy pozwala wypielęgnować urodę w błyskawicznym tempie. Jeśli z powodu braku czasu zaniedbaliśmy skórę, a do ślubu czy przyjęcia zostało tylko kilka dni staje się ratunkiem dla zmęczonej, szarej i ziemistej cery.

Czy wykonanie zabiegu kilka dni przed planowanym wydarzeniem będzie bezpieczne?

Nie powinniśmy decydować się na zbyt inwazyjne zabiegi. Bezpośrednio po ich wykonaniu skóra może być przez pewien czas napięta i zaczerwieniona. Zwykle na regenerację potrzebuje od kilku do kilkunastu dni. Tego typu kurację należy planować z większym wyprzedzeniem. Nieinwazyjne zabiegi są całkowicie bezpieczne.

Jaki zabieg wybrać żeby sobie nie zaszkodzić?

Najlepszy zabieg to ten dobrany do stanu i kondycji skóry. W przypadku zabiegów bankietowych są to jednak „uniwersalne” rozwiązania. Każdej skórze bez względu na wiek i rodzaj cery przyda się peeling, serum i maska. Peeling usunie zrogowaciały naskórek, znacznie wygładzi skórę i przygotuje ją na wchłanianie substancji aktywnych, nakładanych w kolejnych etapach. Serum i maska intensywnie odżywią i nawilżą. Po takim przygotowaniu makijaż prezentuje się doskonale przez całą noc.

Co w przypadku gdy chcemy dodatkowo wygładzić zmarszczki i napiąć skórę?

Tu świetnie sprawdzi się zabieg z wykorzystaniem technologii wielobiegunowych fal radiowych oraz pulsacyjnego pola magnetycznego Venus Legacy. Venus przyjemnie rozgrzeje skórę, poprawi jej ukrwienie i dotlenienie. Napięta cera i wygładzone zmarszczki to rezultaty Venus Legacy.

Podobnie działa światło podczerwone zastosowane w urządzeniu Zaffiro. Zaffiro zostało nazwane nieinwazyjnym liftingiem termicznym. Jest to szczególnie zauważane po wykonaniu połowy twarzy, która ulega widocznemu uniesieniu. Stąd tak wiele pozytywnych opinii i duże zainteresowanie zabiegiem.

Dla amatorów masaży mamy Icoonea. Głowice w różnych rozmiarach dokładnie rozmasują każde zagłębienie, poprawią przepływ krwi i odprowadzenie limfy. Zbędne produkty przemiany materii zostają przetransportowane do węzłów chłonnych. Każdy masaż to też delikatny peeling i efekt gładkiej skóry.

Zabiegi bankietowe nie zastąpią całorocznej pielęgnacji, jednak dodadzą blasku nawet najbardziej zadbanej skórze.

Scroll to Top
Call Now Button