darmowa konsultacja

Ujędrnianie ciała – powiedz STOP pomarańczowej skórce!

Ujędrnianie ciała

Cellulit… to problem, z którym zmaga się aż 80% kobiet na całym świecie. Dotyka zarówno młodych, jak i starszych, szczupłych i Pań o pełniejszych kształtach.

 

Wiesz czym jest cellulit ?

Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które przyczynia się do zmian w tkance podskórnej. Nierówna faktura, grudki – tak wygląda. Ze względu na tę charakterystykę potocznie nazywany jest skórką pomarańczową.

Chcesz cieszyć się doskonałą sylwetką i czuć się dobrze w swojej skórze?

W jej wymodelowaniu pomoże Ci między innymi zabieg ONDA. To idealny wybór jeśli chcesz zredukować tkankę tłuszczową czy uporczywy cellulit. Dlaczego właśnie ONDA? Przekonaj się i poznaj nasze sposoby na ujędrnianie ciała.

 

Jak działa bestsellerowy zabieg ONDA na ujędrnianie ciała ?

Zabieg ONDA wykorzystuje energię zimnych mikrofal Coolwaves™. Fale o bardzo wysokiej częstotliwości – 2,45 GHz, docierają pod skórę, aż do tkanki tłuszczowej. Energia fal CoolwavesTM powoduje wysokie przegrzanie komórek tłuszczowych i w efekcie rozerwanie ich struktur (nie naruszając otaczających tkanek). W kolejnym etapie w naturalny sposób zostają usuwane z organizmu. Co to daje? Sylwetka staje się smuklejsza, a skóra bardziej jędrna i gładka! Ponadto ta doskonała technologia przyczynia się do powstawania nowych, bardziej elastycznych włókien kolagenowych.

Urządzenie ONDA firmy Deka posiada dwa rodzaje głowic. Każda dostosowana do innych powierzchni:

  • pierwsza – płytkie działanie ujędrnia skórę i redukuje powierzchowny cellulit
  • druga – głębokie działanie, walczy z głębokim cellulitem i eliminuje trudną tkankę tłuszczową

Obie głowice wyposażone są w system chłodzący. Dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Ujędrnienie ciała i redukcja tkanki tłuszczowej to jedne z najczęstszych problemów naszych pacjentów.

 

Na jakich partiach stosować zabieg ONDA?

Urządzenie ONDA pozwoli Ci wymodelować sylwetkę, zredukować ilość tkanki tłuszczowej dowolnej partii ciała, zmniejszyć nawet najbardziej uporczywy cellulit oraz ujędrnić i wygładzić Twoją skórę. Twój problematyczny punkt to brzuch, uda, plecy, a może jeszcze inny? Zabieg ONDA przeprowadzany jest nawet na dużych powierzchniach i skutecznie likwiduje na nich tłuszcz, dzięki czemu możliwe jest modelowanie sylwetki.

 

 

ONDA – zabieg ujędrniający ciało indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb

Parametry urządzenia dopasowywane są do obszaru, nad którym pacjent chce pracować. Wybrany obszar ciała pokrywa się specjalnym preparatem, na którym działają głowice urządzenia. Podczas zabiegu pacjenci mogą odczuwać intensywne ciepło. Zabieg jest szybki, bezinwazyjny i bezbolesny, dzięki czemu nie wpłynie na codzienne funkcjonowanie.

 

 

Poznaj zalecenia do zabiegu ujędrniania ciała

 

Jeśli chodzi o ilość zabiegów, to zdecydowanie kwestia indywidualna. Już po pierwszej sesji widoczne są zmiany, jednak by efekt był bardziej spektakularny zaleca się serię 4 zabiegów. Pomiędzy sesjami musi upłynąć minimum 4 tygodnie. Podczas walki z tkanką tłuszczową warto wyp

 

ijać przynajmniej 1,5 litra wody dziennie oraz stosować zbilansowaną dietę. Zastanawiasz się czy zabieg ONDA jest dla Ciebie? Skonsultuj się ze specjalistą, który przeprowadzi szczegółowy wywiad i odpowie na nurtujące pytania.

Wskazania:

  • cellulit w każdym stadium zaawansowania,
  • nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach, plecach, ramionach i innych partiach ciała,
  • „boczki”, „oponka” na brzuchu,
  • nadmierna wiotkość skóry i utrata jędrności pod wpływem wieku,
  • obwisła skóra po ciąży czy odchudzaniu,
  • spadek poziomu kolagenu

ONDA to idealny zabieg, który skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, cellulit i modeluje sylwetkę. Poprawia również sprężystość skóry i pobudza produkcję kolagenu. To nasz bestsellerowy zabieg modelujący sylwetkę, ONDA nie ma sobie równych! Masz problem z cellulitem? Przyjdź, pożegnaj go ostatecznie i zachwyć się swoim ciałem! ONDA trafia w epicentrum problemu, a efekt usunięcia tkanki tłuszczowej jest trwały!

Nasi specjaliści zalecają połęcznie zabiegu ONDA z elektrostymulacją mięśni Schwarzy. Ten duet to klucz do wymarzonej sylwetki.

W klinice Skin-Med oferujemy również zabiegi modelowania sylwetki takie jakie kriolipoliza Zeltiq czy Icoone Laser  

Oferujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegi SPA

Scroll to Top
Call Now Button