darmowa konsultacja

Zeltiq Coolsculpting czyli inaczej kriolipoliza!

Ćwiczenia, restrykcyjna dieta, odmawianie sobie wielu przyjemności, a mimo to słabe rezultaty? Chcesz zgubić kilka centymetrów w obwodzie i pozbyć się drażniących fałdek? W naszej ofercie znajdziesz doskonałe rozwiązanie – KRIOLIPOLIZĘ Zeltiq Coolsculpting.

Co to takiego?

Nazwa kriolipoliza pochodzi od dwóch słów „krio” – lodowaty oraz „lipoliza” – rozkład tłuszczu. To nowoczesna metoda miejscowej redukcji tłuszczu. Polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych. Pod wpływem niskiej temperatury komórki tłuszczowe  rozpadają się na mniejsze, tak by w końcowym efekcie zredukować ich ilość. Dzięki kriolipolize Zeltiq Coolsculpting zmniejszamy objętość wybranych partii ciała tj.  brzuch, fałdki pod pośladkami, fałdki pod łopatkami, wewnętrzna strona ud.

 

Jak przebiega zabieg kriolipolizy Zeltiq Coolsculpting?

Zabieg odbywa się przy pomocą specjalnego urządzenia Zeltiq Coolsculpting, które jako jedyne na świecie zostało zatwierdzone przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej metodą kriolipolizy. Odpowiedni aplikator zostaje przyłożony do miejsca, w którym chcemy zredukować tkankę tłuszczową. Zamrożone komórki z każdą chwilą są eliminowane i wydalane z organizmu i tak z tygodnia na tydzień po zakończonym zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje.

 

Czy kriolipoliza Zeltiq Coolsculptig boli?

Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny jednak w czasie jego trwania (pierwsze minuty) pacjent może odczuwać intensywne chłodzenie i ciągnięcie jednakże uczucie to szybko mija. Może dojść do lekkiego zaczerwienienia skóry oraz siniaków. Po zakończeniu może wystąpić pieczenie. Zabieg kriolipolizy może spowodować również tkliwość danego miejsca w rezultacie nie powoduje jednak poważnych działań niepożądanych.

Chcesz skorzystać z zabiegu kriolipolizy, ale nie wiesz czy jest on dla Ciebie?

Kriolipoliza Zeltiq Coolsculpting to zabieg przeznaczony jest dla osób, którym zależy na zredukowaniu tkanki tłuszczowej w konkretnych partiach ciała, gdzie trudno ją wyeliminować za pomocą ćwiczeń czy diety. Zabieg ten jest doskonały dla kobiet, jak i mężczyzn. W klinice Skin-Med oferujemy darmową konsultacje kosmetologiczną podczas której specjalista dobierze dla Ciebie indywidualny plan terapii.

Najlepsze efekty możesz uzyskać na wymienionych obszarach ciała:

 • brzuch
 • boczki
 • plecy
 • fałdki przy staniku
 • ramiona
 • wewnętrzna strona ud
 • bryczesy
 • okolice kolan

Zabieg trwa godzinę. Pierwszy efekt widoczny jest po 2 tygodniach a ostateczny po 3 miesiącach. W większości przypadków konieczny jest tylko jeden zabieg. O ilości wykonanych zabiegów decyduje specjalista po dokładnej konsultacji.

 

Przeciwwskazania do zabiegu Zeltiq Coolsculpting

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby nerek i wątroby
 • miejscowe stany zapalane, rany

 

Innowacyjna technologia Zeltiq Coolsculpting pozwala na skuteczne pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej. Odwiedź Klinikę Skin-Med a my zadbamy o Twoją sylwetkę.

W naszej ofercie znajdziesz też inne zabiegi modelujące sylwetkę oraz ujędrniające skórę. Sprawdź naszą ofertę i umów się na wizytę.

Skin-Med to również strefa SPA, w której możecie skorzystać z zabiegów relaksacyjnych na ciało i twarz.

Scroll to Top
Call Now Button