darmowa konsultacja

Usuwanie tatuażu – tatuaż nie musi być z Tobą na zawsze!

Usuwanie tatuażu, to wynik czasem tak zwanego błędu młodości, czasem zmiany w życiu, brak akceptacji przez pracodawcę, rażące uwagi z otoczenia. Nieprzemyślane wzory, imiona, impuls, namowa… Powodów, przez które żałujemy zrobienia tatuażu może być wiele.

 

Certyfikowany sprzęt najwyższej jakości dla usuwania tatuażu w Skin-Med

Laser… z czym kojarzy Ci się to hasło? W dzisiejszych czasach przy usuwaniu tatuażu to szereg możliwości. Coraz częściej słyszymy o różnych zabiegach z jego wykorzystaniem i dużej skuteczności. Urządzenia stosowane w gabinetach klinik medycyny estetycznej są bezpieczne, przechodzą szereg rygorystycznych testów, otrzymują certyfikaty. Dziedzina ta cały czas się rozwija i pozwala uzyskać coraz to lepsze efekty.

 

Innowacyjny laser na usuwanie tatuażu czyli jaki?

LASER Q-SWITCH to aktualnie najpopularniejsze urządzenie do usuwania tatuaży. Znakomicie radzi sobie zarówno z czarnym, jak i kolorowym barwnikiem. Jego unikalne właściwości pozwalają najskuteczniej pozbyć się rysunku. Odpowiednie dobranie fal, gęstość energii i czas trwania impulsu doskonale radzą sobie z defragmentacją barwnika.

 

Co zyskujesz wybierając laser Q-SWITCH przy usuwaniu tatuażu?

To, co możemy Ci zagwarantować, to widoczny efekt rozjaśnienia tatuażu. Ponadto w zależności od ilości zabiegów – wyblaknięcie lub trwałe usunięcie. Parametry urządzenia dopasowywane są indywidualnie pod klienta, są zależne od rodzaju barwnika, okresu wykonania tatuażu, jego głębokości. Zalecamy serie zabiegów dla lepszego rezultatu w odstępach od 3 do 8 tygodni. Z każdym kolejnym zabiegiem można zaobserwować blaknięcie rysunku. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona oraz lekko obrzęknięta, stan ten może utrzymać się do kilku dni.

 

Przeciwwskazania dla usuwania tatuażu:

 • Przyjmowanie leków i ziół światłouczulających (antybiotyki, wit. A, zioła np. dziurawiec, nagietek)
 • Stosowanie zabiegów złuszczających w miejscu występowania tatuażu
 • Otarcia i zranienia skóry w miejscu występowania tatuażu
 • Zmiany skórne w miejscu występowania tatuażu
 • Opalona skóra

 

Częstotliwość przy usuwaniu tatuażu:

O tym ile zabiegów należy wykonać oraz jak będzie wyglądało miejsce po usuniętym tatuażu decyduje:

 • rodzaj barwnika
 • głębokość wykonanego tatuażu
 • sposób wykonania tatuażu
 • miejsce, w którym został wykonany tatuaż
 • predyspozycje osobnicze pacjenta

Dodatkowo w naszej klinice zabiegi wykonywane są z chłodziarką Cryo6, która minimalizuje odczucia zabiegowe.

Rozumiemy, że to, co wyglądało dla Ciebie niegdyś atrakcyjnie na ciele, być może nie jest już powodem do dumy. Zasłaniasz te miejsca, ukrywasz pod ubraniami i nie możesz na co dzień cieszyć się tak ważnym komfortem?  Postęp medycyny umożliwia w obecnych czasach skuteczną likwidację tatuażu.

Nasze doświadczenie pozwala na właściwą technikę zabiegu, jego bezpieczeństwo i ostateczny dobry efekt estetyczny. Polecamy laser Q-SWITCH jako innowacyjną najskuteczniejszą technikę usuwania tatuażu!

Skontaktuj się z nami i umów się na darmową próbę usunięcia tatuażu:


  Klinika Skin-Med oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz SPA

  W naszej klinice możesz wykupić Voucher podarunkowy i podarować go bliskiej osobie!

   

  Scroll to Top
  Call Now Button