darmowa konsultacja

Zabiegi wyszczuplające – kto z nas nie marzy o idealnej sylwetce? Umięśnionej, bez grama cellulitu, w świetnej kondycji? Nie zawsze mamy jednak czas na diety i regularne wizyty na siłowni czy nawet ćwiczenia w domowym zaciszu. Jak temu zaradzić? Czy zabiegi wyszczuplające przynoszą efekty?

Zabiegi wyszczuplające

Schwarzy to nowoczesne urządzenie, które dzięki przełomowej technologii wytwarza od 20 000 do 60 000 skurczów mięśni na wybranym obszarze ciała. Skoncentrowana Stymulacja Magnetyczna stymuluje mięśnie do budowy i wzmacnia je. Dodatkowo redukuje w danej partii ciała tkankę tłuszczową, co wzmacnia efekty. Parametry urządzenia ustawiane są adekwatnie do stanu zdrowia i pożądanych efektów pacjenta.

 

Dla kogo?

Zabieg dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku, którzy chcą zadbać o swoje ciało. To usługa idealna dla tych, którzy chcą rozbudować mięsnie w okolicy brzucha, ud, ramion, bioder czy pośladków. Silne pole magnetyczne umożliwia pracę nad różnorodnymi partiami.

 

Czy to bezpieczne?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, komfortowy i bezpieczny. Nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjent po usłudze może od razu powrócić do codziennych czynności.Pojedyncza sesja trwa do 40 minut. To bezpieczny i bezinwazyjny zabieg, po którym możemy się spodziewać wzmocnienia mięśni, wymodelowania sylwetki oraz zredukowania tkanki tłuszczowej. Brzmi kusząco, prawda?

 

Jakie efekty uzyskasz?

  • Wysmuklona i umięśniona sylwetki
  • Zredukowana tkanka tłuszczowa
  • Jędrne pośladki
  • Płaski brzuch

 

Jeśli tempo i styl Twojego życia uniemożliwiają Ci regularne treningi i restrykcyjną dietę lub nie widzisz zadowalających efektów po własnych metodach – ten innowacyjny zabieg jest właśnie dla Ciebie!

Nasi specjaliści zalecają połączenie zabiegu Schwarzy z bestsellerowym zabiegiem wyszczuplającym oraz redukującym cellulit i tkankę tłuszczową Onda!

Nie wiesz jaki wybrać zabieg zapisz się na darmową konsultacje kosmetologiczną!

Klinika Skin-Med oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz SPA.

Scroll to Top
Call Now Button