darmowa konsultacja

Wszyscy doskonale wiedzą, że najlepiej dbać o ciało i kondycję fizyczną cały rok. Nie wszystkim to jednak wychodzi a każdy z kolei chce się dobrze prezentować w bikini. Kiedy zacząć walkę z cellulitem i nadmiernymi kilogramami by osiągnąć sukces?

Nie wszyscy startują z tego samego poziomu.

Tryb pracy, np. siedzący przed komputerem czy aktywny, znacząco wpływa na wygląd naszego ciała. Można wsiąść w samochód, jechać komunikacją miejską, na którą trzeba dojść lub wybrać opcję spaceru. Istotna jest jakość spożywanych produktów, bo znaczenie mają fast food’y spożywane kilka razy w tygodniu czy porcja warzyw zamiast nich. No i oczywiście są jeszcze uwarunkowania genetyczne na które nie mamy zbyt wielkiego wpływu (co nie znaczy, że żadnego, bo kosmetologia i medycyna estetyczna prześcigają się w nowych, skutecznych technologiach) jak budowa ciała – krępa lub atletyczna czy skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej w określonych miejscach. Kobiety dodatkowo narażone są na cellulit w skutek działania swoistych hormonów co nie znaczy, że mężczyzn on nie dotyczy!

Bardzo często klienci przychodzą za późno, bo przyjście 2 tygodnie przed planowanym urlopem może nie wystarczyć. Najlepiej zacząć tuż po Nowym Roku, czyli tak jak większość postanawia, po maratonie świąteczno-noworocznym. Wczesna wiosna też będzie dobrym rozwiązaniem. To odpowiedni czas by udać się do gabinetu, który zadba o sylwetkę. Podczas konsultacji specjalista wybiera odpowiednią terapię. Innowacyjne technologie Venus Legacy™, ICOONE® Laser czy Coolsculpting Zeltiq™ potrafią wprost zdziałać cuda!

Jeśli szukamy dobrej alternatywy dla chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki i odsysania tłuszczu zabieg Coolsculpting Zeltiq™ sprawdzi się idealnie. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, czyli uszkadzania komórek tłuszczowych przez niską temperaturę otoczenia. Specjalnie zaprojektowane sensory zapobiegają odmrożeniu skóry i niska temperatura działa tylko na tkankę tłuszczową. Zeltiq jest idealnym zabiegiem dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczu w okolicach brzucha, boczków. Stosowany jest nawet w korekcji ginekomastii. Technicznie zabieg polega na przyłożeniu aplikatora chłodzącego, który po zassaniu fałdu tłuszczowego, chłodzi tkankę tłuszczową przez 1 godzinę. Jest to całkowicie nieinwazyjna procedura redukcji tłuszczu i wymodelowania ciała, która atakuje komórki tłuszczowe bez nacięć i ingerencji w ciało. Zdecydowanie najchętniej polecana przez nasze specjalistki. CoolSculpting™ posiada certyfikat CE, został zatwierdzony przez FDA (Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków) w zakresie nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.

Chcąc dodatkowo zredukować tkankę tłuszczową, cellulit i poprawić jakość skóry musimy się poddać serii zabiegów. Jeśli mamy możliwość najlepiej połączyć różne technologie jak Venus Legacy™, ICOONE® Laser. Zabiegi wykonuje się raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie w przypadku Venusa i nawet co 3 dni, jeśli nie ogranicza nas czas, w przypadku Icoona. Wytworzone przez Venus fale radiowe indukują ciepło prowadząc do rozkładu trójglicerydów, zawartych w komórkach tkanki tłuszczowej, na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol – komórki tłuszczowe zmniejszają się. Dodatkowo obserwowane jest zwiększone krążenie krwi oraz przyspieszenie metabolizmu, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej. Technologia masażu próżniowego zawarta w urządzeniu pozwala na równomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, odprowadzenie nadmiaru wody, toksyn, przeprowadzenie drenażu limfatycznego. Typowo drenującym zabiegiem jest jednak Icoone. Endermologia to jeden z popularniejszych zabiegów na ciało o działaniu wyszczuplającym, modelującym i antycellulitowym. Specjaliści z naszej kliniki dysponują najnowocześniejszym urządzeniem służącym do wykonywania masażu próżniowego – Icoone Laser, który pozwala osiągnąć widoczne efekty już po trzech zabiegach. Dzięki Icoon’owi można skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała, a jednocześnie zredukować cellulit, który jest prawdziwą zmorą współczesnych kobiet. Największą zaletą zabiegu jest kompleksowość, dzięki której możliwe jest modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu w tym samym czasie. Urządzenie to dodatkowo pozwala osiągnąć efekt wygładzenia oraz ujędrnienia skóry, eliminacji toksyn z organizmu, rozluźnienia napiętych mięśni, zmniejszenia obrzęków oraz poprawy krążenia krwi i limfy. W związku z tym, że specjaliści zalecają wykonanie około 10 zabiegów w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów, pierwszy masaż próżniowy warto wykonać już w najbliższym czasie.

Im wcześniej udamy się na konsultację tym większe prawdopodobieństwo powodzenia, bo już wiemy co musimy zrobić i wybierzemy dogodne dla nas terminy zabiegów. Później pozostaje już tylko cieszenie się latem 🙂

Scroll to Top
Call Now Button