darmowa konsultacja

Czym kierować się przy wyborze zabiegów Venus, Icoone, Zaffiro?

Często mówi się, że dla urody trzeba cierpieć ale czy zawsze? Czy tylko bolesne zabiegi działają a te niebolesne a nawet przyjemne to tylko przyjemność?

Wszystko zależy od stanu i kondycji skóry, od tego jak pielęgnowana jest skóra, jakie zabiegi były na niej wykonywane i na jakim efekcie nam zależy. Nieinwazyjne zabiegi działają tylko wtedy jeśli są przeprowadzane sprzętem najwyższej jakości.

Czym kierować się w wyborze zabiegu?

Na rynku pojawia się mnóstwo urządzeń i nawet osoby, które miały już doświadczenie z różnymi zabiegami mogą się pogubić od nadmiaru informacji. Fala radiowa fali radiowej nie równa. Jedne urządzenia dają rewelacyjne rezultaty, inne ledwo zauważalne. Można kierować się ceną. Podejrzanie niska najczęściej wskazuje na sprzęt gorszej jakości lub po prostu słabszy ale nie jest to jednoznaczne kryterium. Należy zwrócić uwagę na certyfikowane sprzęty, często oznaczone FDA. Certyfikat FDA jest uznawany międzynarodowo jako dowód wysokiej wartości, bezpieczeństwa i standardów pod każdym względem. Często klienci czytają też opinie o zabiegach a zdecydowanie najlepszym przykładem są znajomi. Jeśli zauważamy zmianę w ich wyglądzie warto podpytać z jakiś zabiegów albo miejsc korzystają. To co dobre dla koleżanki nie musi być odpowiednim dla nas dlatego konsultacja z indywidualnie dobranym zabiegiem to podstawa.

Które zabiegi działają?

Do skutecznych zabiegów zaliczyć można rozgrzewające Zaffiro i Venus Legacy. Zaffiro zostało nazwane nieinwazyjnym liftingiem termicznym za sprawą światła podczerwonego zastosowanego w urządzeniu. Jest to szczególnie zauważane po wykonaniu połowy obszaru zabiegowego. Stąd tak wiele pozytywnych opinii i duże zainteresowanie zabiegiem. Venus Legacy wykorzystuje nowoczesną technologię wielobiegunowych fal radiowych oraz pulsacyjnego pola magnetycznego. Przyjemnie rozgrzeje skórę, poprawi jej ukrwienie i dotlenienie. Napięta i wygładzona to rezultaty Venus Legacy.

Skuteczne okazują się również zabiegi endermologi nowej generacji za sprawą Icoon Laser. Głowice w różnych rozmiarach i kształtach pracujące na kilkunastu programach dokładnie rozmasują, poprawią przepływ krwi i odprowadzenie limfy z każdego interesującego nas obszaru. Zbędne produkty przemiany materii zostają przetransportowane do węzłów chłonnych a następnie usuwane z organizmu.

Jakie są korzyści z wykonywania takich zabiegów? Czym wyróżniają się wśród innych zabiegów?

Pomijając korzyści wynikające z efektów zapewnionych przez urządzenia jak m.in. ujędrnienie, poprawa elastyczności wartym podkreślenia jest fakt, że po wykonaniu tego typu zabiegów nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Praktycznie po wykonaniu zabiegu można wrócić do codziennych czynności bez dyskomfortu, również w przypadku twarzy – nakładamy makijaż i udajemy się do pracy. Nie ma ryzyka uszkodzenia skóry, wykonania zbyt dużej liczby zabiegów. Można traktować serię zabiegów jako terapię, innym równie dobrym rozwiązaniem będzie traktowanie ich jako zabiegi bankietowe przed ważnym wydarzeniem.

Scroll to Top
Call Now Button