darmowa konsultacja

Oczyszczanie wodorowe – podaruj swojej skórze, to, co najlepsze!

Oczyszczanie wodorowe – Idealnie oczyszczona, gładka i nawilżona – marzysz o takiej skórze? Zabieg oczyszczania wodorowego to najskuteczniejszy zabieg oczyszczania na twarz. Wieloetapowy system oczyszczania pozwala zadziałać na wiele problemów. Opóźnij proces starzenia i ciesz się idealną skórą już dziś!

 

Wodór – mała cząsteczka, doskonałe właściwości

Wodór to najmniejszy pierwiastek występujący we Wszechświecie, dzięki jego rozmiarom, jego cząsteczka łatwiej wnika w głąb skóry. Dokładnie oczyszcza skórę z sebum oraz zanieczyszczeń, na które jesteś narażona/narażony każdego dnia. Wodór dodatkowo jest silnym antyoksydantem więc eliminuje wolne rodniki, które wpływają na proces starzenia się komórek.

 

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego?

To kosmetyczno-pielęgnacyjny zabieg oparty na nowoczesnych technologiach. Oczyszczanie wodorowe polega na dostarczeniu skórze mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki ich dogłębnemu wniknięciu Twoja skóra może zostać oczyszczona i wyglądać na zdrową i promienną.  Wieloetapowość tego zabiegu pozwala również nawilżyć skórę i dodać jej blasku.

 

1 ETAP – OCZYSZCZANIE WODOROWE

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie
neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

2 ETAP – HYDROPEELING

Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany pod wysokim
ciśnieniem wody, dzięki czemu skóra staje się gładka, jednolita i świeża. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

3 ETAP – INFUZJA JONOWA

Podczas zabiegu, w postaci serumdo komórek skóry wprowadzane są
substancje i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi
mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej
witaminie C.

4 ETAP – LIFTING

Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej
stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi, rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

 

Ile serii dla idealnego efektu?

Sesja obejmuje 3-4 zabiegi w odstępach co 2-3 tygodnie. Wszystko jednak zależy od problemu i typu skóry. Zabieg można wykonywać jednorazowo dla poprawy wyglądu skóry. Cera już po jednej wizycie odzyskuje swój blask, zostaje dokładnie oczyszczona oraz zyskuje dużą dawkę nawilżenia.

 

Efekty oczyszczania wodorowego

  • Neutralizacja szkodliwych wolnych rodników
  • Nawilżenie
  • Rewitalizacja
  • Odżywienie
  • Złuszczenie martwego naskórka, oczyszczenie

Czy wiesz, że piękna cera, to dobry nastrój? Niestety, codziennie Twoja skóra narażona jest na wiele niekorzystnych czynników, takich jak – stres, zanieczyszczenia… To właśnie przez nie, skóra traci blask, pojawiają się zaskórniki, tracimy cenne składniki odżywcze. Oczyszczenie wodorowe skutecznie, w natychmiastowy sposób to naprawi.  Zabieg idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku, dla każdego typu skóry.

 

Hit w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze!

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w Klinice Skin-Med

Klinika Skin-Med to również centrum medyczne .

Scroll to Top
Call Now Button