darmowa konsultacja

Modelowanie sylwetki? Ujędrnienie skóry?

 

Zgrabna sylwetka i jędrna skóra to często marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Zdawałoby się, że zdrowa, zbilansowana dieta i dbanie o swoją formę to klucz do sukcesu – niestety, nie zawsze te metody przynoszą oczekiwane efekty. W tym wypadku z pomocą przychodzi laser Icoone. Urządzenie, które skutecznie modeluje sylwetkę, tkanka tłuszczowa znika, a skóra staje się jędrna. Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do dalszej części artykułu. Modelowanie sylwetki to prostsze niż myślisz!

 

Dlaczego Icoone jest najlepszy?

Zastanawiasz się dlaczego akurat Icoone ma być idealnym rozwiązaniem na Twoje problemy?  Laser Icoone to bardzo precyzyjne urządzenie, które wykonuje masaż ciała specjalnymi głowicami wyposażonymi w rolki z mikro-otworkami, które zasycając powietrze bardzo precyzyjnie stymulują każdy milimetr ciała. Podczas ich działania do skóry dociera aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w światło led i laser diodowy, dzięki czemu rezultaty są jeszcze lepsze! To jedyny zabieg na rynku, który nie rozciąga skóry oraz nie rozgrzewa układu limfatycznego.

 

Jak wygląda zabieg modelowania sylwetki Icoone Laser?

Zabieg trwa od 30 do 60 minut. Podczas jego wykonywania urządzenie nie dotyka bezpośrednio skóry, pacjent dostaje jednorazowy specjalny, elastyczny kostium na całe ciało. Sesja składa się z dwóch etapów, pierwsza – masaż podstawowy ciała (drenaż limfatyczny), który ma poprawić ogólny stan skóry, drugi – praca nad konkretną partią ciała, która wymaga wymodelowania, wyszczuplenia. Laser Icoone posiada specjalne programy, które są dobierane do Twoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu jest tak skuteczny w ujędrnianiu oraz poprawie jakości skóry.

 

Jakie efekty możesz uzyskać dzięki Icoone ?

  • Ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry
  • Likwidacja obrzęków limfatycznych
  • Zmniejszenie obwodów ciała
  • Poprawa samopoczucia;
  • Zmniejszenie napięcia mięśniowego
  • Redukcja cellulitu

Modelowanie sylwetki i Icoone jako wielozadaniowe urządzenie dla każdego!

To jedyne urządzenie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów, bez względu na płeć, rodzaj skóry oraz wiek. Zabieg laserem Icoone jest wszechstronny, może być stosowany na wielu części ciała. Chcąc uzyskać zamierzone efekty należy wykonać kilka serii, jednak ilość ustalana jest indywidualnie. Odstęp między zabiegami to 2-3 dni.

 

Najnowocześniejsza i najskuteczniejsza terapia medyczna! To topowy zabieg  modelowania sylwetki!

Pakiety skrojone pod Twoje potrzeby znajdziesz w naszym sklepie internetowym

Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów SPA oraz medycyny estetycznej

 

Zapisz się na darmową konsultacje kosmetologiczną i osiągnij swój wymarzony cel!

Scroll to Top
Call Now Button