darmowa konsultacja

Zamykanie naczynek to prostsze niż myślisz!

Zmagasz się z przebarwieniami na twarzy, masz cerę naczynkową lub nierównomierny koloryt skóry? Zabieg ALMA HARMONY to bardzo wysoka skuteczność leczenia zmian rumieniowych oraz pigmentacyjnych o różnym nasileniu i głębokości, na Twoje problemy mamy więc doskonałe rozwiązanie!

 

Jak działa laser ALMA HARMONY ?

Zabieg polega na uszkadzaniu rozszerzonego naczynia krwionośnego tzw. pajączków za pomocą wiązki światła, która dociera do zmienionych komórek zawierających czerwone krwinki z hemoglobiną. W wyniku tego procesu naczynie krwionośne zostaje zamknięte, a następnie ulega ono wchłonięciu i ostatecznie przestaje być widoczne. Taka wiązka światła jest bezpieczna dla skóry, nie ma ryzyka uszkodzenia zdrowej tkanki. Wiele pacjentów zauważa zmiany już po kilku dniach od pierwszego zabiegu. To szybki, bezpieczny i bardzo efektywny proces. Zamykanie naczynek jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie!

 

Bezpieczny i bezbolesny zabieg zamykania naczynek i nie tylko

Zabieg jest bezbolesny, zazwyczaj wykonywany bez znieczulenia. Możliwe odczuwalne lekkie ukłucia lub szczypanie. Każdy pacjent jest dla nas indywidualny. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i nieznacznie obrzęknięta. Dolegliwości szybko jednak znikają. Bezpośrednio po zakończonym zabiegu naczynia mogą albo zniknąć albo zmienić barwę na ciemniejszą. Nie jest to powód do niepokoju, a jedynie normalne i prawidłowe objawy. W późniejszych fazach rekonwalescencji finalnie naczynka i wszelkie zmiany mogą znacznie się poprawić lub całkowicie zniknąć. Laserowe usuwanie naczynek trwa 10-60 minut w zależności od wielkości obszaru, nad którym pracujemy.  Specjalista w Klinice Skin-Med podczas konsultacji zdecyduje czy potrzebne są pojedyncze zabiegi czy cała ich seria. To indywidualne kwestie, które ustalane są bezpośrednio z pacjentem.

 

Jeden laser – wiele możliwości

Platforma Alma Harmony Baby Rejuve to wszechstronne urządzenie. Co oferuje? Ma właściwości regenerujące, odmładzające oraz wygładzające, a to nie byle jakie trio. Poza redukcją rozszerzonych naczynek czy rumienia, dodatkowy efekt jaki uzyskasz dzięki laserowi ALMA HARMONY to odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, a także przebarwień. Może być stosowany zarówno na twarz, jak i dekolt. Urządzenie dzięki nowoczesnej technologii jest wielozadaniowe i dociera tam, gdzie zachodzi taka potrzeba, by osiągnąć wymarzony efekt idealnej skóry.

 

Ta wyjątkowa platforma zapewni twojej skórze kompleksowa opiekę!

Co wyróżnia zabieg ALMA HARMONY?

  • brak okresu rekonwalescencji
  • szybkie rezultaty
  • bezpieczeństwo
  • komfort

Platforma ALMA HARMONY BAUTY REJUVE to szeroki wybór zabiegów na twarz oraz na tak delikatne obszary jak szyja czy dekolt.

Denerwują Cię popękane naczynka bądź rumień na skórze twarzy?

Zapisz się na darmową konsultacje do Kliniki Skin-Med, a my rozwiążemy Twój problem. Ciesz się swoją piękną skórą bez przebarwień i rumienia!

Skorzystaj też z usług centrum medycznego Skin-Med

 

Scroll to Top
Call Now Button