Skin Med
Odkryj w sobie piękno
Infolinia
   

Zeltiq

Coolsculpting by ZELTIQ

Zeltiq

Urządzenie Zeltiq służy do całkowicie nieinwazyjnego redukowania tkanki tłuszczowej. Zabieg jest polecany dla osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, która nie daje się wyeliminować mimo ćwiczeń. Aparat wykorzystuje zjawisko kriolipolizy (mrożenie komórek tłuszczowych), prowadzące do rozpadu komórek tłuszczowych bez uszkadzania innych tkanek. Udowodniono, że podskórne komórki tłuszczowe w naturalny sposób są bardziej wrażliwe na zimno niż otaczające je tkanki. W wyniku kontrolowanego, przedłużonego chłodzenia są selektywnie uszkadzane powodując utratę podskórnej tkanki tłuszczowej.

Efekty:

  • redukcja tkanki tłuszczowej w obszarach problemowych, takich jak: brzuch, fałdki pod pośladkami, fałdki pod łopatkami, wewnętrzna strona ud,
  • modelowanie sylwetki.

Na początku zabiegu (podczas pierwszych paru minut) pacjenci odczuwają intensywny chłód- uczucie to szybko mija. Po zakończeniu może pojawić się przemijające krótkie pieczenie. U nielicznych pacjentów może krótkotrwale utrzymywać się delikatne zaczerwienie, tkliwość skóry, a nawet w rzadkich przypadkach 2-tygodniowe osłabienie czucia powierzchownego skóry. Zabieg pozbawiony jest jakichkolwiek poważnych działań niepożądanych.

Dzięki zaawansowanej technologii zabieg jest nie tylko komfortowy ale także skuteczny a przy tym nieinwazyjny- nie narusza struktur skóry ani innych tkanek. Po zabiegu nie wymagany jest okresu rekonwalescencji i bezpośrednio po jego wykonaniu można wrócić do codziennych czynności.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża,
  • karmienie piersią.

Czas trwania 1h 1 aplikacja

Cena 900zł-1100zł

Wskazanie: tkanka tłuszczowa

Zeltiq

 

 

Promocje

LIGHT SHEER DUET już od 100 zł oraz pakiet 6 zabiegów w cenie 4

LASER FRAKCYJNY CO2 od 200 zł

Polecane produkty

Polecane zabiegi

Oferta dla firm
Zabiegi dla Mężczyzn

Wirtualna wycieczka po kliniece Skin-Med

Zdjęcia Kliniki

 
01-skin-med-bydgoszcz.jpg03-skin-med-w-bydgoszczy.jpg05-klinika-skin-med-bydgoszcz.jpg07-klinika-skin-med-w-bydgoszczy.jpg11-skinmed-kosmetologia-bydgoszcz.jpg14-skin-med-kosmetologia-laserowa-bydgoszcz.jpg15-skinmed-ginekologia-estetyczna.jpg16-skin-med-ginekologia-estetyczna.jpg18-skinmed-bydgoszcz-klinika.jpg

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Kontakt

ul Jagiellońska 109 I p
(na przeciwko Media Markt),
85-089 Bydgoszcz
tel. 515 515 300 / 516 005 991/ 52 388 08 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy:
pon.- pt. 09:00-19:00,
sob. 09:00-14:00

Facebook

Bądź na bieżąco

PODAJ ADRES E-MAIL,
ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE